הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

חברת אינטרסקול תפעיל בחופשת פסח קייטנות ומחנה יזמות ההייטק

2/03/2015
חברת אינטרסקול תפעיל בחופשת פסח קייטנות ומחנה יזמות ההייטק

אינטרסקול ישראל מכריזה על פתיחת ההרשמה לקייטנות וסדנאות פסח של מחשבים וכיף לילדים ולמחנה הקיץ החדשני בהתאמה לתחומי הפיתוח המובילים בעולם ההייטק, בדגש על פיתוח מיומנויות המאה ה- 21 בהתאם למטרות ואסטרטגיות הלמידה המשמעותית המוכרזת על ידי  משרד החינוך.

 

אינטרסקול מיישרת קו עם החידושים האחרונים בעולם ההייטק, ומקיימת בפסח פעילויות לילדים בקייטנות וסדנאות במוקדים ברחבי הארץ. בחופשת הפסח הנוכחית תשים אינטרסקול דגש מיוחד בין היתר, על לימוד ופיתוח משחקי מחשב, אפליקציות למובייל, קליפים יצירתיים, תכנות בסיסי ועוד.

 

הסדנאות והקייטנות יכללו מגוון רחב של שיעורים טכנולוגיים אינטראקטיביים המותאמים לפי קבוצות גיל, כגון: פיתוח אפליקציות, פיתוח משחקים ותכנות, עיצוב משחקי הרפתקאות, קרבות וגיבורים, שפות תכנות,­ סדנאות מולטימדיה ותלת מימד, צילום דיגיטאלי ווידאו קליפים, DJ  וירטואלי ורדיו באינטרנט, כמו גם פיתוח אתרים מתקדם ושימוש בשפות עיצוב אתרים.

 

קייטנות הייטק: מיועדות לילדים ובני נוער צעירים (כיתות א'-ה') מתרכזות בגיבוש חברתי, בפעילויות ייחודיות מהנות ובפעילות טכנולוגית אינטרקטיבית ששמה דגש על מטרות כגון פיתוח חשיבה יוצרת, המצאה, יזמות, עבודה קבוצתית והתקדמות אישית באמצעות כלים טכנולוגים חדשניים וייחודיים. 

 

סדנאות הייטק יומיות: מיועדות לשכבות ו'- ח' יושם דגש על חיזוק ערכים חברתיים וקבוצתיים, תוך חיבור להעצמה אישית של כל חניך וחניך. דגש נרחב יושם על פיתוח חשיבה יצירתית ומתן אפשרות להעלאת רעיונות יזמיים וחדשניים.

מאמרים נוספים בנושא יזמות ועסקים קטנים

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד