הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

סיגל שחמון תוביל את קמפיין נוזל הכלים פיירי במסגרת פעילות שיווקית בהיקף של מיליון וחצי שקל

6/06/2005

פרוקטר אנד גמבל, יצרנית נוזל הכלים פיירי (FAIRY), מציגה בימים אלה בישראל את סידרת מוצרי "פיירי נטורלס" – סידרת נוזל לניקוי  כלים עם תמציות טבעיות. הפעילות השווקית תכלול קמפיין פרסום, שיצולם בארץ,  באמצעות משרד הפרסום אדלר-חומסקי-ורשבסקי ופעילות בנקודות המכירה בהשקעה כוללת של מליון וחצי ₪.

 

את הקמפיין נבחרה להוביל השחקנית והמגישה סיגל שחמון, וזאת לאחר שבמחקרים מקיפים שערכו בפיירי, נמצא כי היא הדמות אשר נתפסת כאמינה, וכריזמטית עם מעורבות רחבה בעולם הרוחני והטבעי, הקשורים ליופי, טיפוח הגוף ובריאות- תכנים החופפים את העולם של 'פיירי נטורלס'.

 

סדרת  "פיירי נטורלס', הנה סדרה בת שלושה מוצרים  אשר מכילים  מרכיבים טבעיים, הידועים בסגולות הסרת שומנים וחיטוי כגון: עץ האקליפטוס, עץ התה, למון גראס, הדרים ועוד. סדרת 'פיירי נטורלס' מציעה מגוון ריחות חדש, פעולה אנטיבקטריאלית ויעילות בהסרת השומנים כמו נוזל הכלים פיירי המוכר.

 

מנהל מותג פיירי בפרוקטר אנד גמבל ישראל , אורן ויימן, אומר: "מאז השקתו בישראל לפני 3 שנים, מותג פיירי פעל על מנת להביא לצרכן הישראלי את מיטב המוצרים והחידושים בתחום נוזלי הכלים. בבדיקות שערכנו בישראל מצאנו שצרכני נוזלי הכלים, מגלים פתיחות ונכונות  להתנסות במוצרי צריכה שונים, הכוללים מרכיבים מן הטבע. פיירי רתמה את סגולות הסרת השומנים והחיטוי של המרכיבים הטבעיים ומציעה אותם לצרכן בסדרת פיירי נטוראלס. לפיכך הסיסמה שתוביל את הקמפיין היא:  "פיירי נטורלס – סגולות הטבע לניקיון מושלם"

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד