הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

חברת האופנה MANGO עולה לראשונה בקמפיין אוטובוסים בינלאומי בישראל ובספרד

19/09/2005

רשת האופנה הספרדית הבינלאומית MANGO מרחיבה את הקמפיין שלה בישראל לקולקציית סתיו חורף 2005-6 ומעלה קמפיין על גבי אוטובוסים בכיכובה של דוגמנית העל קלאודיה שיפר.

 הקמפיין יעלה במקביל בכמה מדינות בהן פזורים סניפיה של החברה הספרדית ובכללן ישראל אשר בה יפעלו, בצירי תנועה עירוניים מרכזיים, החל מהיום 300 אוטובוסים ממותגים MANGO הנושאים את תמונותיה של שיפר. הקמפיין בישראל עולה באמצעות חברת "כנען".

 

בבירות האופנה ברחבי העולם נוהגות חברות אופנה רבות לפרסם על גבי אוטובוסים מידי עונה ואילו בישראל זו הפעם הראשונה שמותג אופנה מוביל מפרסם באופן כה נרחב על גבי אוטובוסים. מהלך זה, המקבל גיבוי בינלאומי, מחבר את הפרסום לקוסמופוליטיות של המותג וכמו-כן, מחזק את הפן האורבאני של המותג MANGO הפונה לנשים אורבאניות במהותן.

 

אריק בן זינו, מנכ"ל "מנגו" ישראל : "מנגו הנו מותג מוכר ואהוב בקרב נשות ישראל  וידוע בעיקר בזכות האופנתיות שלו ואיכות מוצרים גבוהה מאד. הקמפיין הגדול אותו אנו מעלים בימים אלה, אליו מצטרף מהלך קמפיין האוטובוסים, הנו חלק מהרחבת הפעילות השיווקית והפרסומית. במקביל בכוונתנו לפתוח סניפים במיקומים אסטרטגיים ברחבי הארץ ובראשם סניף דגל בקניון ארנה, אשר יפתח בחודשים הקרובים".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד