הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

שמות ישראליים מככבים על גבי מסכים בTimes Square

26/05/2013
שמות ישראליים מככבים על גבי מסכים בTimes Square (הגדל)

מי שהסתובב בכיכר ה-  Times Square(הכיכר המרכזית( שבניו-יורק, יכל לראות עשרות שמות ישראלים שמתנוססים כל אחד בתורו על גבי מסכי ענק. מדובר ביוזמה של חברת קוקה-קולה ישראל במסגרת קמפיין השמות "Enjoy Coca-Cola With" (ליהנות מקוקה-קולה עם) שמגיע לסיומו בימים אלה.

לאחר שהלהיבה צרכנים רבים שגילו את שמותיהם על גבי הבקבוקים, הפחיות והמארזים, וכן על שלטי חוצות "חכמים" ברחבי הארץ, החליטה חברת המשקאות להרחיק לכת, תרתי משמע, ויצרה את השלט הענק בלב ליבה של העיר התוססת בעולם.

הצרכנים ברי המזל שביקשו לשדר את שמם על השלט מבעוד מועד באתר החברה, אף יוכלו לראות שם בשידור חי את שמם מתנוסס על גבי השלט, אשר יפעל בניו-יורק עד יום שני הקרוב, 27.5.13.

לדברי אלון זמיר, סמנכ"ל השיווק של קוקה-קולה ישראל: "לראשונה חברת קוקה- קולה ישראל מפרסמת מחוץ לגבולות המדינה. בחרנו את השילוט המרכזי והמוכר ביותר, בכיכר הטיים סקוור בניו-יורק. במהלך שבוע שלם יתנוסס שלט ענק של קוקה-קולה ישראל ועליו שמות של ישראלים, שהשתתפו בפעילות והזינו את שמם.  זוהי פעילות המשלבת חדשנות וקדמה טכנולגית ואנו שמחים שהצרכנים שלנו הם הראשונים להתנסות בה ולהנות."

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד