חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

דלתא תעניק חסות למאמאנט

דלתא תעניק חסות למאמאנט

דלתא ישראל חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם מאמאנט- ליגת האמהות בכדורשת וזאת בניהולה של חברת אג'נדות. במסגרת שיתוף הפעולה, דלתא ישראל, תיתן חסות, באמצעות מותגDelta fit בהשקעה של 700,000 ₪. במסגרת החסות, דלתא ישראל תמתג ותספק את התלבושת הרשמית עבור יותר מ 16 אלף נשים בליגה

 

צביקה שווימר, מנכ"ל קבוצת דלתא ישראל, אמר היום כי דלתא ישראל שמחה להעניק חסות למאמנט- ליגת האמהות בכדורשת, הערכים והחזון של דלתא ישראל ומאמאנט פועלים יחדיו בהלימה מושלמת. שני הארגונים מבקשים לשפר את איכות החיים של האמהות ולאפשר להן לקחת זמן לעצמן תוך שיתוף ועשיה.

 

מסגרת החסות תעניק דלתא מיתוג לביגוד אימון שעוצבו בהתאמה למאמאנט לכ16 אלף נשות הליגה, שותפות ונראות בטורנירים וכן תעניק מבצעים מיוחדים בסניפי הרשת לחברות הליגה.  הביגוד לנשות הליגה יוענק מקטגוריית הספורט החדשה של הרשתDelta fit קולקציה מעוצבת ומחולקת ל3 סדרות , הנותנות מענה מלא לצרכים של נשים העוסקות בכל פעילות ספורטיבית או אפילו ביגוד יומיומי במראה ספורטיבי.

 

עפרה אברמוביץ מייסדת ליגת המאמאנט אמרה כי "מאמאנט הינו פרויקט קהילתי, חברתי המציג דגם ישראלי ייחודי ומיוחד המיוצא לעולם כולו כאשר האמונה העומדת במרכזו הינו "כל אמא יכולה". אנו מאמינות שדרך הספורט, מחויבות לקבוצה ולקהילה קורה מהפך אמיתי ובזכות הדוגמא האישית שהאמהות מעניקות לילדים ולמשפחה מתרחש שינוי בכל הסביבה כדוגמת הקניית אורח חיים בריא ופעיל לכל המשפחה, תזונה נכונה ופעילות גופנית – כל אלו גם יחד הופכים להיות בסדר עדיפות ראשון במשפחה. בבחירת הביגוד לליגת השחקניות, היה חשוב לנו לבחור בבדים הגמישים והנוחים ביותר".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד