הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

טומי הילפיגר מכריז על הצ'יינסמוקרס כשגרירי מותג גלובליים

15/06/2017
טומי הילפיגר מכריז על הצ'יינסמוקרס כשגרירי מותג גלובליים

טומי הילפיגר הכריז שאלכס פל ואנדרו (דרו) טגארט -- הידועים בעולם כצמד מוסיקת הפופ המפורסם הצ'יינסמוקרס -- יופיעו כשגרירי מותג גלובליים של בגדי הגברים של טומי הילפיגר, כולל Hilfiger Edition, Tommy Hilfiger Tailored ובגדי הספורט של טומי הילפיגר, החל מסתיו 2017. הצמד שזכה בגראמי מביא טוויסט מודרני וצעיר למורשת הגלובלית בת יותר משלושים השנים של בגדי הגברים של המותג.

 

"הצ'יינסמוקרס נמצאים במרכזה של תרבות הפופ המודרנית והמוסיקה שלהם יוצרת תהודה אצל קהל גלובלי", אמר טומי הילפיגר. "אני מעריץ את האופן שבו הם יצרו נישה חדשה שממזגת אינדי, פופ, דאנס והיפ-הופ. אלכס ודרו הם באמת ההגדרה המושלמת של הבחור של טומי היום -- בזכות הכישרון שלהם, האופטימיות הצליל הייחודי והקוליות ללא מאמץ הם בולטים בעולם המוסיקה. אנחנו מאוד נרגשים לעבוד איתם בתחום האופנה".

"הגישה החלוצית של טומי למזג בין אופנה ומוסיקה היא חלק ממורשת בגדי הגברים שלנו", אמר דניאל גריידר, מנכ"ל, טומי הילפיגר גלובל ו-PVH אירופה. "השותפות שלנו עם הצ'יינסמוקרס משקפת את המחויבות האסטרטגית של החברה להביא את הדור הבא של צרכני טומי הילפיגר לעסקי הגברים שלנו באמצעות קולקציות אופנה מלהיבות, חוויות קנייה עם אצירה (curated shopping) והנוחות של המסחר הדיגיטלי. קטגוריית בגדי הגברים שלנו היא עדיין תחום התמקדות חשוב ובכוונתנו לשחרר את מלוא הפוטנציאל של המותג טומי הילפיגר בכל האזורים ברחבי העולם".

 

צמד הצ'יינסמוקרס, שהוקם ב-2012, מכר יותר מ-10 מיליון סינגלים והוא כעת במקום השלישי ברשימת האמנים הכי מוזרמים בעולם. ב-2017 הצמד זכה בגראמי על הקלטת הדאנס הטובה ביותר עם "Don’t Let Me Down", עם דאיה, והסינגל שלהם "Closer", עם הולזי, זכה להכרה כשיתוף הפעולה בטוב ביותר של השנה בפרסי המוסיקה של בילבורד. הוא גם היה הווידאו הלירי הראשון בהיסטוריה שחצה את רף מיליארד הצפיות ביוטיוב.

"כמו טומי הילפיגר, תמיד האמנו בשבחי האינדיבידואליות ושבירת מוסכמות", אמרו הצ'יינסמוקרס. "טומי סלל את הדרך לשיתופי פעולה בין אופנה ומוסיקה, ואנחנו נלהבים לשתף פעולה עם מותג שכל כך מתאים לגישה האמנותית שלנו ושותף ללהט שלנו ליצור חוויות בלתי נשכחות למעריצים שלנו".

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד