הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

שלמה SIXT חתמה הבוקר על חסות עם קבוצת הפועל ת"א בכדורגל

7/11/2019
צילום: זאב גרינברג, ויקטור דורון, מאור בוזגלו. ציל
צילום: זאב גרינברג, ויקטור דורון, מאור בוזגלו. ציל

ויקטור דורון, מנכ"ל חברת שלמה SIXT מקבוצת שלמה וזאב גרינברג, הבעלים של קבוצת הכדורגל הפועל ת"א, חתמו היום על הסכם חסות בין שלמה SIXT לקבוצה

במסגרת הסכם החסות, אשר נחתם למשך שנה ובשווי של מעל לחצי מיליון שקל, תספק שלמה SIXT רכבים לכלל שחקני הקבוצה ולצוות המקצועי. בנוסף, לוגו שלמה SIXT יתנוסס מעתה על גבי חולצות שחקני הקבוצה


דורון ויקטור, מנכ"ל חברת שלמה SIXT מקבוצת שלמה: "אנו שמחים להמשיך לתמוך ולעמוד לצדה של הפועל ת"א. חשוב לנו מאוד להירתם לטובת המועדון. מדובר בשותפות רבת שנים שכבר מזמן היא מעבר לשותפות עסקית. החיבור הוא טבעי ונכון עבורנו וכולנו מייחלים להצלחתה של הקבוצה בעונה הקרובה."

זאב גרינברג, הבעלים של קבוצת הכדורגל הפועל ת"א: ״חברת שלמה SIXT נחשבת לשותפה עסקית בכירה של המועדון כבר שנים רבות ואנו מברכים על כך. המועדון עומד בפני עונה מאתגרת ומרגשת, כאשר בימים אלה נשלמות ההכנות האחרונות לקראתה. עם החזרה הצפויה לאצטדיון בלומפילד המחודש, אני מאמין שהחיבור ינסוק וייתן ערך רב לשני המותגים״.

 

אין זו הפעם הראשונה בה מתקיים שיתוף פעולה בין מועדון הכדורגל לקבוצת שלמה SIXT, כאשר לפני קרוב לעשור היא חתמה על חוזה אימוץ עם קבוצת הכדורגל שנמשך מספר שנים. כמו כן, בשנת 2015, קבוצת שלמה זכתה במכרז פומבי לקבלת זכות חסות ומיתוג אולם ה"דרייב אין", המשמש כמגרש הביתי של הפועל ת"א בכדורסל, אשר נקרא כיום "היכל קבוצת שלמה".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד