הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

RC קולה בקמפיין תדמיתי חדש לשנת בהשקעה של כ-1.5 מליון דולר 2005

15/02/2005

יפאורה תבורי מציגה קמפיין תדמיתי חדש ומיוחד ל- RC קולה, בהשקעה של כ-1.5 מליון דולר, הכולל סרט פרסומת, שיעלה בערוצים 2, 10, 24 ו-MTV. הקמפיין, תחת הסיסמא: "RC cola , the cool taste ", ממשיך ותומך באופיו הנועז והממזרי של המותג RC קולה. 

על האסטרטגיה מאחורי הקמפיין הפרסומי:

 בשנים האחרונות שומר RC על המיצוב ה"ממזרי", כשהכוונה היא למותג שנון, קצת פרוע, כזה שמרשה לעצמו ללכת נגד הזרם.. RC הוא מותג הקורא תיגר, מעז, ובסופו של דבר משיג את מטרתו ויוצא גדול בדרכים לא לגמרי שגרתיות. פרמטר מרכזי נוסף, אותו אנו ממשיכים לחזק גם השנה, הינו תפיסת הבינלאומיות של המותג, לאור העובדה כי שוק המשקאות המוגזים בישראל הינו שוק של שחקנים בינלאומיים. קהל המטרה המרכזי הינו בני נוער וצעירים.

על סרט הפרסומת:

בסרט מוצגים 3 חברים המטיילים להנאתם על החוף באי טרופי בודד בתאילנד. תוך כדי הטיול הם נתקלים בקונכייה אשר מתגלה כקונכיית קסמים. מתוך הקונכייה יוצא ג'יני אשר מזמין כל אחד מהם לבקש 2 משאלות . הבחור הראשון ,מבקש ארמון ואת הבחורה הכי יפה בעולם. הבחור השני , מבקש את אחותה ויאכטה מפוארת. הבחור השלישי, מבקש קודם כל פחית RC צוננת ומרעננת, לאחר שהוא לוגם באיטיות ובהנאה, נשארת לו משאלה שנייה – הוא מחייך לעברו של הג'יני ורמז לו להעלים את 2 חבריו. הבחור נשאר עם פחית RC ועם 2 הבחורות הארמון והיאכטה..

על שוק הקולה שוק הקולה מהווה כ-26% מסך שוק המשקאות הקלים. כאשר RC קולה הינו מותג הקולה השני בגודלו בישראל. נתחי השוק (עפ"י נילסן – דו"ח חודש דצמבר 2004 בליטרים , ממוצע 12 חודשים אחרונים): קוקה קולה – 61% RC קולה- 22.6% פפסי קולה-11% קריסטל- % 5.5

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד