חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

כ- 50,000 צפו בשידור החי של מצעד האהבה באתר האינטרנט "לילה"

למעלה מ- -50,000 גולשים נכנסו לאתר "לילה" כדי לצפות בחגיגה הצבעונית אשר התקיימה לאורך טיילת להט תל אביב ביום שישי האחרון. השידור הינו יוזמה משותפת של אתר לילה וחברת סמסונג ושודר גם בדור השלישי ברשת Esc.

 

השידור הופק במתכונת טלוויזיונית ועבר בהצלחה מרובה. אולפן מיוחד הוקם על גג הדולפינריום עם עמדות ניתוב ושידור, צפלין הועלה לאוויר והתמקם מעל רחבת ההופעות, שני מוקדי שידור ניידים לאורך המצעד ומוקד נוסף מאזור ה VIP. השידור עבר ברשת האינטרנט עם תשתית מיוחדת שהוקמה ע"י חברת "שידורי אינטרנט".

 

את האירוע הנחתה דנה הרמן עורכת משנה בלילה ומי שהגישה לאחרונה את עמדת השידור ברוממה עבור האירוויזיון. במהלך השידור נערכו ראיונות עם ראש עיריית תל אביב- יפו, מר רון חולדאי; הרכב הטראנס הישראלי "אינפקד משרום", אשר קטע את מסע ההופעות העולמי והגיע לארץ, די-ג'יים נוספים שניגנו באירוע, בעלי "מוסיקה פלוס" מפיקי האירוע ואושיות לילה נוספות.

בימים אלה עלה באתר לילה שידור חוזר של השידור המלא, כמו גם קליפים, כתבות וראיונות מהמצעד למי שפספס את השידור  החי  או פיזז לאורך המצעד.

 

עמוס מרון, מנכ"ל ומייסד "לילה": לאחר הצלחת סיקור הוידאו בכפר המוסיקה של קוקה קולה בו צפו כ 250,000 איש החלטנו להמשיך ולחדש בתחום האינטרנט ולהביא לגולשים את החוויות בזמן אמת. כמות הגולשים שצפו בשידור החי ובקטעי הוידאו מוכיחים מעבר לכל ספק שתכנים מסוג זה הינם חדשניים ומעניינים את הצעירים בישראל. 'לילה' תמשיך לחדש ולספק תכנים מסוג זה גם בעתיד.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד