חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שיתוף פעולה בין קבוצת אתרי הארץ TheMarkerוענקית המסחר eBay

קבוצת אתרי הארץ  TheMarkerמשיקה חנות מקוונת Haaretz Store המופעלת בידי eBay. למעשה זהו שיתוף פעולה של חברת eBay עם גוף תקשורת. החנות המקוונת תשרת מידי חודש אלפי לקוחות מארה"ב ואירופה. החנות תציע קטגוריות מיוחדות ובניהן מוצרי יודאיקה ומוצרים המיוצרים בישראל או נמכרים על ידי מוכרים ישראלים.

פיתוח החנות ארך כחצי שנה והוא פרי מאמץ משותף של קבוצת אתרי הארץ  TheMarkerושל היחידה העסקית של eBay בישראל. מידי שבוע יוצעו לקוראי הארץ מספר מוצרים במחיר מיוחד ובלעדי, בעוד הקונים נהנים מכל היתרונות של קנייה מקוונת ב-eBay, כולל תוכנית הגנת הקונה.

קטגוריית מוצרי היודאיקה הינה אחת הקטגוריות הדומיננטיות באתר eBay, בשנת 2013 בלבד, נמכרו מעל 100 אלף פריטי יודאיקה בארה"ב ובריטניה כאשר הרוב נמכר לארה"ב , יותר מחצי מהפריטים הללו נמכרו ע"י מוכרים ישראלים. מינואר 2014 נרשם גידול של 30% בקטגוריה זו, כאשר תת-הקטגוריות המובילות הן מזוזות, מנורות וספרים. המוכרים הישראליים מובילים גם בקטגוריית טבעות אירוסין ומציעים מגוון עצום, ייחודי ואיכותי של מוצרים. קטגוריות פופולאריות נוספות בקרב מוכרים ישראלים הן שעוני יד, טלפונים סלולריים ואביזרים, אקססוריז בעבודת יד וטישרטים.

החודש המוביל מדי שנה במכירות יודאיקה הינו נובמבר בעיקר בשל רכישת מנורות לקראת חנוכה במחיר ממוצע של 28 דולר.

לדברי אלעד גולדנברג, מנהל הפעילות העסקית eBay ישראל: "אנחנו מאד שמחים לשתף פעולה עם גוף תקשורת כמו "הארץ" לו מיליוני קוראים נאמנים ברחבי העולם. שיתוף הפעולה נועד לתת מענה גלובלי לריכשת פריטים שונים הנמכרים על ידי מוכרים ישראלים, חלקם קשורים למסורת היהודית הענפה. למעשה כל אחד יכול לקנות בפלטפורמה העולמית של eBay אבל המיזם המשותף והייחודי "הארץ" עונה על צורך שזיהינו בקרב קוראי "הארץ" בחו"ל בסיווג פריטים ייחודיים במחירים מוזלים"

לדברי יניב בן, סמנכ"ל פרסום דיגיטל קבוצת אתרי הארץ TheMarker : "הפרויקט נבנה עבור קהל שגולש מחו"ל, בין אם דובר עברית ובין אם לאו. הבחירה הטבעית הייתה לעבוד עם ספק גדול ומקצועי שיכול להציע מגוון גדול מאוד של מוצרים במנעד מחירים רחב. חברנו ל-eBay  כגורם שמאפשר לרכוש כל מוצר שעולה על הדעת כמעט, בפרישה עולמית, עם התמקדות בעולם היהודי ומוכרים ישראלים.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד