חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

סודהסטרים מעוררת מחלוקת עם וידאו בנושא דו קיום במפעלה

35 מיליון איש כבר צפו בסרטון הויראלי של סודהסטרים ״אי של שלום״ שזכה לעשרות אלפי שיתופים בעולם באמצעות פייסבוק, ווטס אפ ויו טיוב. באופן ייחודי, החליטה החברה להפיץ את הסרטון גם במדינות ערב בהשקעה של כמיליון ש"ח כשהוא מלווה בכתוביות בערבית. פחות מ-24 שעות להפצתו עם כתוביות בערבית, צפו בסרטון למעלה ממיליון איש במדינות ערב, עוינות וידידותיות לישראל, ממצרים ועד עיראק, לרבות בעזה ושטחי הרשות הפלסטינאית. התגובות מרתקות ואף מפתיעות.

 

לפני כשבועיים המדינה החליטה להפסיק את אשרת הכניסה לישראל ל-74 עובדיה הפלסטינאים של חברת סודהסטרים בנגב. על רקע הפרידה הכפויה מהעובדה המסורים, העובדים קרוב לעשור בסודהסטרים, [אחת מחברות היצוא הגלובאליות הגדולות הפועלות בישראל, המייצרת בישראל בלבד מוצרים המיוצאים ללמעלה מ40 מדינות]  צילמה החברה סרטון הסברה המראה את האחווה ודו הקיום שבין עובדי המפעל היהודים, הנוצרים, הבדואים והפלסטינים, על מנת להראות לכולם שאפשר גם אחרת. אפשר לחיות ולעבוד ביחד, בכבוד הדדי וברווחה, ובמקום שמדינת ישראל תנצור את עובדי המפעל, על מנת להוכיח זאת לכל העולם, היא משחקת לידיה של תנועת ה-BDS כאשר היא החליטה שלא להאריך את אשרות העבודה שלהם.

 

באופן ייחודי, החליטה החברה להפיץ את הסרטון גם במדינות ערב בהשקעה של כמיליון ש"ח כשהוא מלווה בכתוביות בערבית. פחות מ-24 שעות להפצתו עם כתוביות בערבית, צפו בסרטון למעלה ממיליון איש במדינות ערב, עוינות וידידותיות לישראל, ממצרים ועד עיראק, לרבות בעזה ושטחי הרשות הפלסטינאית. התגובות מרתקות ואף מפתיעות.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד