חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קבוצת עזריאלי משיקה אתר מסחר אלקטרוני

קבוצת עזריאלי משיקה אתר מסחר אלקטרוני

קבוצת עזריאלי הודיעה על השקת אתר מכירות חדש בשם AZRIELI.COM. מדובר בשלב משמעותי נוסף כחלק מהמהלך הדיגיטלי הרחב של קבוצת עזריאלי וכניסתהלתחום הeCommerceהמגיע לאחר השקת האפליקציה הייעודית לקבוצה.

 

האתר מבוסס על הפלטפורמה של אתר buy2 שנרכש על ידי הקבוצה, ויציע למכירה מוצרים במגוון רחב של תחומים כמו: עולם הבית והגן, עולם הילדים והתינוקות, חשמל ואלקטרוניקה, פארם וביוטי, ספורט, תיירות ובקרוב יתווסף גם עולם האופנה.

 

החשיבה האסטרטגית העומדת מאחורי המהלך מעניקה מענה מקיף וראשון מסוגו לצורך הקיים בשוק הישראלי לשלב בין קניות באתרי סחר לבין חוויית השופינג בקניונים. החיבור בין קבוצת הקניונים המובילה בישראל לבין אתר חדשני ומקיף יספק את המענה האופטימאלי לצורך הקיים.

 

AZRIELI.COM יספק משלוחים חינם ברכישת המוצרים באתר, מדובר במודל חדשני שטרם נראה בפלטפורמות סחר רחבות בישראל, השואב השראה ממודלים מוכרים באתרי סחר אלקטרוניים בחו"ל, הידועים כבעלי מודעות שירותית גבוהה ומתקדמת. שירות המשלוחים חינם הינו בכפוף לתנאי המשלוחים המפורסמים באתר. בנוסף למשלוחים חינם, יספק AZRIELI.COM בחלק מהמוצרים משלוח מהיר של עד 24 שעות מרגע רכישת המוצר.

 

המערך הלוגיסטי שנבנה מאפשר לחברת AZRIELI.COM  לנהל עבור המוכרים באתר את שרשרת האספקה של המוצר במטרה לספק ללקוחות שירות מתקדם. כפועל יוצא, החברה מאפשרת למוכרים באתר לקבל שירותים לוגיסטיים מלאים, החל מאחסון המוצרים, ליקוט המוצרים, אריזה ומשלוח עד לבית הלקוח באמצעות חברות הפצה שונות. מחסני החברה מנוהלים במקצועיות תוך שימוש במערכות המתקדמות ביותר בשוק בשיתוף פעולה עם חברתCargo Amerford. בדרך זו AZRIELI.COM מספק את השירות המהיר והמיטבי לכל אורך תהליך הקנייה - מרגע ההזמנה ועד לקבלת המוצר.

 

בתכנון האתר ועיצובו הושם דגש רב עלחווית משתמש מתקדמת. ממשק האתר נבנה על מנת לייצר נוחות גלישה מרבית תוך הנגשת עולמות התוכן לצרכן, לצד שפה עיצובית וססגונית, כמו כן האתר כולו בשפה העברית וידידותי למשתמש.

 

כמו כן, AZRIELI.COM יחבר בין פעילות קניוני עזריאלי לבין השופינג הדיגיטלי ויוביל דרך חדשה פורצת דרך בכל הנוגע לחוויית הקניה של הצרכן הישראלי בעולם ה-eCommerce.

 

בחודשים הקרובים תושק הגרסה המורחבת של האתר שתכלול מתחם אופנה חדש הכולל את החנויות והרשתות הממוקמות בקניוני עזריאלי שיבואו לידי ביטוי ייחודי באתר, זאת בנוסף לאפליקציית AZRIELI APP, שתאפשר גם היא קניית מוצרים באתר החדש. יתרה מזאת, בחודשים הקרובים יושק באתר שירות נוסף שיאפשר ללקוחות האתר ליהנות משירות Pick Up בקניוני עזריאלי לצורכי איסוף הזמנות וביצוע החזרות והחלפות של מוצרים שירכשו באתר.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד