חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רקיט בנקיזר הפיקו תוכנית לערוץ 2 עם שביט ויזל

רקיט בנקיזר הפיקו תוכנית לערוץ 2 עם שביט ויזל
בעולם חברות כמו ג'נרל אלקטריק, אמריקן אקספרס ולגו הפכו ליצרניות תוכן שלא היה מבייש אף פבלישר אמיתי. אבל בארץ התחום עדיין בתחילת דרכו ומפרסמים לא ממהרים לאבד שליטה על המסרים. הראשונים לזהות הם רקיט בנקיזר. שבאחד ממהלכי התוכן היותר בולטים שהיו כאן חברו למלכת ה-RUNWAY של שבוע האופנה הישראלי, מלכת היופי במיל' שביט ויזל, ויחד יצרו תוכן מיתוגי ששימש את הנכסים הדיגיטליים שלהם, נתמך בנכסיה הדיגיטליים של מובילת הדעה ויצרו באזז יחצ"ני למותג SCHOLL שהגיע לחשיפה בטלוויזיה ובמדורי הרכילות. 

במהלך חוצה פלטפורמות סביב השקת רפידות הג'ל החדשות של SCHOLL, רקיט בנקיזר חברו למלכת היופי במיל' שביט ויזל במסגרת שבוע האופנה הישראלי בו הציגה בכל התצוגות שהתקיימו. הצמידו לה מצלמה שתיעדה אותה בכל השבוע בסגנון הפורמט "מחוברים" ויצרו כתבה של כמעט 10 דקות על "שבוע בחיי דוגמנית בשבוע האופנה" והעניקו הצצה בלעדית למאחורי הקלעים של שבוע האופנה. הכתבה פורסמה כ-4 פעמים בימי השידור של זכיינית ערוץ 2 "רשת", קודמה בתכניות ה-DAYTIME של רשת וזכתה לפלטפורמה מכובדת ביותר באתר ובנכסים הדיגיטליים של הזכיינית. 
 
נוסף לזה, הרשת החברתית של שביט פמפמה את התוכן הזה במהלך שבוע האופנה, ובכך השביחה את הנכסים הדיגטליים העומדים לרשות SCHOLL. 
הבאזז שנוצר במסגרת הצמדת המצלמה לשביט בתעשיית הבידור ובמדורי הרכילות שהתחילו לפטפט כי היא בדרך להשתתף בתכנית "מחוברים". היו צריכים לתקן את עצמם ולספר שזה מהלך של SCHOLL ובכך זכה המותג לחשיפה נוספת. ונוסף לכל, העוקבים של המותג ברשתות החברתיות שברשותו זכו להצצה בלעדית למאחורי הקלעים של שבוע האופנה. אז נכון, בדרך נהנו מזה מותגים נוספים. אבל היי. המסרים של המותג היוזם היו הכי בולטים. 
 
באחת הסצנות בדקה השנייה של הכתבה כבר סיפרה שביט על הדבר שמציל אותה בשבוע הזה עם כל העקבים והציגה את עצמה פותחת את רפידות שול ומניחה אותם על הנעל. עוד יתרון מובהק בשימוש בפלטפורמה זו היא שווי החשיפה שמגיע למילוני שקלים בעוד העלות כולל הפקה היא עשרות אלפי שקלים בודדים.

מנהל האמנים נדב לוי מבעלי קבוצת לידרס: "כולנו יודעים להגיד שצריך תוכן. אבל לרב חושבים על תוכן שיווקי, כזה שמתחפש לאובייקטיבי.
ברקיט בנקיזר הבינו שכתבה שהיא כולה שיר הלל למוצר או הצגה של מומחים מטעם המפרסם היא לא תוכן אובייקטיבי. צריך לזכור שהצרכן חשדן, זאת מניפולציה ולא לזה מתכוונים כשמדברים על תוכן מותגי, אבל הרבה חברות שם בתחפושת שקופה מדי. הדרך הנכונה לעשות את זה היא למצוא את מוביל הדעה שחי בעולמות התוכן הרלוונטיים של המותג. כך, זה שומר על האותנטיות של התוכן."
 
לכתבה ששודרה ברשת:

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד