חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שיתוף פעולה בין הבלוג "NATURE TALI" לניופאן

שיתוף פעולה בין הבלוג "NATURE TALI" לניופאן

עמוד התוכן "סודות המטבח", המנוהל על ידי חברת ניופאן, יארח במהלך חודש יוני  את טלי מחלב, מאמנת לאורח חיים בריא ובעלת הבלוג NATURE TALI. במסגרת שיתוף הפעולה תחשוף חברת ניופאן בעמוד "סודות המטבח" את הטיפים, ההמלצות והמתכונים של נייצ'ר טלי לאורך חיים בריא ושמח, באווירה קיצית ומהנה ובשימוש מוצרי נבחרת הבריאות של ניופאן – בלנדר, מעבד מזון ומסחטת המיצים.

 

עוד בתכנית, אוסף מתכונים קלילים פשוטים להכנה של נייצ'ר טלי שהפכו לסדרת סרטוני TASTY, המתאימים גם לאלו שאינם מיומנים במטבח.

 

מורן דאי, מנהלת שיווק ניופאן: עמוד "סודות המטבח"  מאז ומתמיד עסק בתכנים המקדמים תזונה בריאה,  לכן החיבור בין נבחרת מוצרי המטבח שלנו לטלי מחלב, המאמנת לאורח חיים בריא, הוא טבעי ומתבקש. אנו מברכים על ההיכרות עם טלי ובטוחים כי השת"פ יניב תוכן מצוין בריא ומעורר השראה עבור קהל לקוחותינו.


טלי מחלב:
"כמאמנת לאורח חיים בריא, אני מאמינה שתזונה בריאה צריכה להיות קלה להכנה, איכותית ומהנה וניופאן נותנים מענה מושלם בזכות מכשירים איכותיים ופשוטים לתפעול. הבלוג שלי, נייצ'ר טלי, הוא לב העשייה, האמונה ודרך החיים שלי. הקמתי אותו במטרה ליצור קהילה של אנשים שמנהלים אורח חיים בריא ושמח, וממש נהנים מזה, כמוני. החיבור עם ניופאן הוא מהלך נהדר שמוכיח את חשיבות המטבח הבריא כחלק מחיים שמחים, מהנים ומלאי שפע."

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד