חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

עדי אשכנזי מובילה סדרת סרטוני של הבורסה למשקיע המתחיל

הבורסה לניירות ערך משיקה היום (30.7.18) עיצוב חדש ומתקדם לאתר האינטרנט שלה. מעתה, ניתן להתעדכן במגמות המסחר, תנודות בולטות ולמצוא את כל המידע הדרוש לכם בקלות ובמהירות, בלחיצת כפתור.

אתר האינטרנט של הבורסה מהווה כלי עבודה מרכזי לציבור המשקיעים, לחברות הבורסאיות ולכל קהילת שוק ההון בישראל. האתר מאפשר לצפות בנתוני מסחר, עדכניים והיסטוריים, של ניירות הערך הנסחרים בבורסת תל-אביב ולקבל מידע מקיף על מדדים, על חברות בורסאיות ועל פעילות הבורסה. בממשקי הדיגיטל של הבורסה משתמשים כיום כ-140,000 גולשים ייחודיים בחודש והדפים הנצפים ביותר באתר הם דפי המדדים וניירות הערך הנסחרים לצד תכנים על המסחר בבורסה.

שדרוג אתר האינטרנט של הבורסה מהווה נדבך נוסף באסטרטגיה אותה מקדמת הבורסה בחודשים האחרונים אשר מטרתה לקדם ולשקף לציבור את החדשנות הטכנולוגית אותה מציגה הבורסה והמעבר לשימוש בכלים דיגיטליים מתקדמים. זאת, מתוך כוונה להביא לשיתוף הציבור, להגברת התחרותיות בתחום הפיננסי והגברת השקיפות במסחר וכן להנגשת המידע לציבור הרחב. 

האתר כולל עיצוב חדשני, ממשק משתמש ידידותי למשתמש ושינויים רבים שנועדו להקל על השימוש במערכת ולייעל אותו, בדגש על הפונקציות המשמשות את המשקיעים, החברות הציבוריות ופעילי שוק ההון.

כמו כן, יכלול האתר החדש מיניסייט ייעודי "למשקיע המתחיל", בו יקבל המשקיע הפוטנציאלי את המידע הנחוץ לו בכדי לקחת חלק פעיל בשוק ההון ואותו תוביל הקומיקאית עדי אשכנזי. בסדרת סרטונים קצרים ומשעשעים, תוביל אשכנזי את הציבור הישראלי לעולמות הבורסה באופן נגיש ותענה על שאלות מפתח בהן: מהי בורסה? מהי מניה? כיצד משקיעים בבורסה? ומושגים נוספים.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד