חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

בריין אמבסי מאתגר את הגולשים "מתי הילדים חוזרים לבית הספר?"

בריין אמבסי מאתגר את הגולשים "מתי הילדים חוזרים לבית הספר?"

מתחם מרחבי העבודה האירופאי בריין אמבסי העלה הילוך בפעילות המקוונת, כמענה לימים בהם רבים מהיזמים והעובדים במתחם נותרים לעבוד בבית. בין היתר, הבריין אמבסי העלה את אתגר "מתי לעזאזל הילדים חוזרים לבית הספר". במסגרת האתגר הגולשים מבקשים לנחש את התאריך המדויק, ול- 5 המנחשים הראשונים יוענק חודש חברות ועמדת עבודה במתחם.

 


בנוסף, בריין אמבסי גם מזמין את הגולשים להשתתף בהדרכות מקוונות בנושאים של עבודה ושהות בבית, לדוגמא, הרצאה של מדריכת ההורים, אורית דולגין, לגבי איך עושים הורות ועבודה בעידן הקורונה, אימוני כושר ושיעור יוגה מקוון.


בבריין אמבסי גם הזדרזו לאמץ את התקנות של משרד הבריאות, והתאימו את סביבת העבודה לשמירה עליהם, במקביל גם החליטו במתחם לתרום 20 עמדות עבודה לעובדים חיוניים למשק הזקוקים למקום לעבוד בו.


בריין אמבסי תל אביב הוא חלק מרשת מתחמי העבודה העולמית, הכוללת משרדים בפולין ובלגיה, ובקרוב במדינות נוספות. המתחם מציע פתרונות מגוונים, כולל מודל השכרה גמיש ל יחידות משרדים פרטיות, המתאימות לחברות קטנות ולסניפים של חברות גדולות. בנוסף ניתן לשכור במתחם עמדות עבודה לפרילנסרים וחדרים. המתחם מביא סטנדרטים גבוהים של איכות סביבת עבודה, כולל ריהוט ארגונומי ברמה הגבוהה ביותר וחלון לכל עובד.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד