חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אסם מקימה מגרשי כדורגל וירטואליים בקניונים עם טכנולוגיית האינטראקטיב של EyeClick

אסם הקימה בארבעה קניונים נבחרים "מגרשי כדורגל וירטואלי". המגרשים הינם עמדות משחק אינטראקטיבי שבהם יכולים הילדים לשחק בכדורגל וירטואלי, יחד עם גיבורי קמפיין "ביסלי גול".

הקמת המגרשים מתבצעת באמצעות חברת מדיה טיקט המתמחה בפתרונות פרסום ומדיה במקומות בילוי, קניונים ומקומות ציבוריים. מדיה טיקט המשווקת בארץ את הטכנולוגיה הדיגיטאלית והאינטראקטיבית של חברת EyeClick, אשר מאפשרת הקרנת תמונות וסרטונים דיגיטאליים על פני רצפה, קירות או תקרה, המגיבים אינטראקטיבית לתנועות בני אדם.

 

משחק הכדורגל הוירטואלי מתבצע על גבי משטח, בגודל 9 מ"ר, עליו מוקרן משחק מחשב עם הדמויות המצוירות של ביסלי "גריל" ו"ברביקיו", ודמותו האנימטורית של הנער הצעיר חובב הכדורגל. במסגרת המשחק, יכול כל ילד/ה להשתתף בחוויה אינטראקטיבית ייחודית של משחק כדורגל וירטואלי ולנסות  לבעוט ולהבקיע שערים. הכדור הוירטואלי נע על המגרש בהתאם לתנועות הרגליים של השחקנים – בכל פעם שהילד מצליח להבקיע – מעודדות אותו הדמויות הוירטואליות בקריאות – גווווללל!

 

מפתחת הטכנולוגיה, חברת EyeClick , הינה סטארט אפ ישראלי הפועל ברחבי העולם ומציע מערכת המקרינה תמונות דיגיטאליות, אשר נבנו בפורמט פלאש. התמונות הדיגיטאליות יודעות להגיב באמצעות חיישנים לתנועת בני אדם על המשטח, לשנות צורה או גודל, להפעיל אנימציות מגוונות, קול ווידאו, כך שהאדם הופך להיות חלק מן הפרסומת או המשחק האינטראקטיבי.  מערכת EyeClick פועלת באמצעות מקרן רב עוצמה במקומות פתוחים או סגורים.  

 

 

הפעילות תתקיים במשך 10 ימים בארבעה קניונים נבחרים ברחבי הארץ: הגרנד קניון בחיפה, רננים ברעננה, קניון לב חדרה וקניון אבנת בפתח תקווה.

 

לדברי זהבה מרטונוביץ', מנהלת שיווק חטיבת החטיפים באסם, "החיבור בין ביסלי לכדורגל הוכח כהצלחה גדולה. כעת, אנו מעניקים לילדים חווית מותג כוללת ומאפשרים באמצעות מדיה חדשנית לחוות באופן פיזי ואמוציונאלי את תחרות "ביסלי גול" ובכך מעודדים את בני הנוער לקחת חלק בפעילות ייחודית זו".

 

גביע ג'טיקס ביסלי 2006 – טורניר הכדורגל לילדים (בנים ובנות בגילאי 10-12) הגדול בעולם, יתקיים במקביל בעשרות מדינות בעולם. ג'טיקס רואה את פרויקט הגביע כפרויקט חברתי חוצה גבולות, שמטרתו קידום ועידוד תחרות ספורטיבית עממית, המבוססת על הגינות ומתן הזדמנות שווה בין מגזרים ומינים. הקבוצות הזוכות יטוסו לתחרות העולמית של ג'טיקס במינכן במקביל למשחקי המונדיאל.

משחק הכדורגל הווירטואלי מופעל על ידי חברת מדיה טיקט.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד