חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

טוויטר מוסיפה אפשרויות לתשלום בשם TIPS

צילום מסך (הגדל)

חדשות טובות: שירות הטיפים של טוויטר, שנקרא כעת Tips יהיה זמין לכולם עם אפשרויות תשלום נוספות לבחור מהן - כולל קריפטו. אנשים כבר החלו לצרף קישור תשלום לפרופיל ולציוצים שלהם. Tips יהפוך את התהליך לפשוט יותר ויציע מקום אחד קבוע, בתוך פרופיל המשתמש, בו תוכלו לצרף קישור לחשבון שלכם ב: Cash App, Patreon, Venmo ופלטפורמות תשלום נוספות דרכן אנשים יוכלו להעביר לכם טיפים.  בין אם תרצו לתמוך בחשבון המועדף עליכם כי אתם אוהבים את הציוצים של בעליו, לשלוח את אהבתכם ליוצרי בידור עבור הציוצים המצחיקים שלהם, לעזור לבעלי עסקים קטנים בתקופה קשה או לתרום למטרה חשובה - כל מה שתרצו לתמוך בו (ואנחנו יודעים שכבר יש לכם כמה רעיונות), Tips יוכל לעזור לכם לעשות זאת.  

השירות יהיה זמין בתחילה למשתמשים ב- iOS ואז בשבועות הקרובים גם למשתמשים באנדרואיד, עם תשלום באמצעים הבאים: Bandcamp, Cash App, Chipper, Patreon, Razorpay, Wealthsimple Cashת Venmo
וטוויטר לא תגבה עמלה על התשלום.

נוסף על השירותים שיהיו זמינים ב- Tips, אנשים יוכלו לתת טיפ בקלות גם עם ביטקוין בעזרת Strike, אפליקציית תשלומים מבוססת Bitcoin Lightning Network המאפשרת לאנשים לשלוח ולקבל ביטקוין. Strike מבטיחה תשלומים מידיים וחינמיים בכל העולם.  אפליקציית Strike זמינה עבור אנשים באל סלבדור ובארה"ב (חוץ מהוואי וניו יורק). אנשים מהשווקים המורשים יצטרכו להתחבר לחשבון ה- Strike שלהם ולהוסיף שם משתמש Strike כדי לקבל טיפים בביטקוין ברשת הברק ( Lightning Network). תוכלו להשתמש בכל ארנק Bitcoin Lightning כדי לתת טיפים למשתמשים אחרים שיש להם חשבון Strike.

כאשר תאפשרו חשבון Tips בפרופיל שלכם, תוכלו להוסיף גם את כתובת הביטקוין שלכם. אנשים יוכלו להעתיק את הכתובת שלכם ולהדביק בארנק הביטקוין שיבחרו כדי לשלוח לכם תשלום ישירות. 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד