חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רשת מלונות "רימונים" משיקה אתר המאפשר ביצוע הזמנה ישירות באתר וקבלת אישור מיידי

רשת מלונות "רימונים" מתקדמת צעד אחד קדימה ומשיקה בימים אלה אתר "און ליין" חדש וייחודי המאפשר ביצוע הזמנות ישירות באינטרנט לכל אחד מששת מלונות הרשת ולקבל אישור מיידי. כתובת האתר החדש: www.rimonim.com.

 

על האתר החדש:

אתר האינטרנט החדש של רשת מלונות רימונים מאפשר גישה באון ליין ובזמן אמת למערכת הזמנות הקיימת בכל מלון. הגולשים באתר יכולים לקבל מידע אודות מחירים ומבצעים קיימים ולבצע את ההזמנה ישירות למלון. יתרונה של המערכת היא שבאמצעות החיבור הישיר למערכת מסד הנתונים של המלון ניתן לקבל אישור על ההזמנה בו במקום. אתר האינטרנט של רשת מלונות רימונים קשור לבסיס הנתונים של כל מלון ומלון ברשת ומעודכן בזמן אמת על מצב התפוסה והמחירון התקף לרגע ההזמנה.

 

עוד מציעה המערכת המתוחכמת גם הזמנתם של שירותים נוספים ומיוחדים הניתנים בכל מלון ומלון. כך למשל ניתן להזמין עוגת יום הולדת כמו גם שרותי ספא וחבילות סקי.  גם שירותים אלו מוזנים  און ליין לבסיס הנתונים של המלון ומאושרים  מידית בעת ביצוע ההזמנה באינטרנט.

 

המערכת פועלת בטכנולוגיה יחודית שפותחה ע"י חברת סילברבייט ומשתלבת במערכת המחשוב "אופטימה" של החברה.

 

חמדה הופמן מנכ"לית רשת מלונות רימונים מסרה כי האתר החדש מהווה מהלך נוסף בשיפור השירות כמו גם הרחבת סל ההטבות ללקוחת הרשת. ביצוע ההזמנה באמצעות אתר האינטרנט מבוצעת באופן זהה לחלוטין לפעולה המתבצעת באמצעות מרכז ההזמנות. יתרונות ההזמנה ישירות באתר הם רבים ובראש ובראשונה ניתן לציין את החיסכון בזמני ההמתנה, כמו גם היכולת לבצע את ההזמנה בכל שעה משעות היום והשבוע, בהתאם לנוחותו ולוחות הזמנים של הלקוח תוך קבלת אישור מיידי, כמו גם בחירה מדויקת של המלון והחדר המתאימים לחופשה. באתר מגוון תמונות ומידע רב ומפורט באמצעותו ניתן לקבל תמונה כוללת על כל האופציות המוצעות ובכך לסייע בבחירה הטובה ביותר.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד