חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

כל התשובות לשאלה איך להפיק אירוע גיבוש לעובדים

צילום: יח"ץ (הגדל)
צילום: יח"ץ

השאלה מה הופך עובדים ליותר מרוצים מטרידה מנהלים רבים. איך קורה שעובדים טובים בוחרים לעזוב חברה מצליחה לטובת עבודה בחברה מתחרה? חשוב להבין: פעמים רבות התשובה קשורה לא רק לתנאי העבודה, אלא גם לגיבוש ולאווירה. לכן ברור מדוע על יום גיבוש לעובדים פשוט אי אפשר לוותר. בימי גיבוש העובדים מקבלים את ההזדמנות להכיר אחד את השני מזווית קצת אחרת. הם יכולים לבלות ביחד ומהר מאוד המוטיבציה שלהם עולה. מבחינת מנהלי העסקים היתרון ברור: עובד מרוצה הוא עובד שלא עוזב את מקום עבודתו כל כך מהר. הוא נותן מעצמו יותר לטובת קידום והצלחה העסק, כך שהחשיבות של העניין ברורה.

 

מה צריך להיות ביום הגיבוש כדי שהוא יהיה מוצלח?

 

יום גיבוש לצוות קטן או גדול דורש, לפני הכול, השקעה. יש לא מעט פרטים שצריך לקחת בחשבון, כמו למשל: איזו פעילות העובדים יעשו במהלך יום הגיבוש, איפה הוא יתקיים ומתי הכי נוח להפיק אותו. כמה עובדים באמת יוזמנו ליום הגיבוש? האם הוא מיועד רק למנהלי הצוותים או גם לעובדים עצמם? בנוסף, כדי להצליח להפיק יום גיבוש לחברות שאי אפשר לשכוח, יש לשים לב גם לשאלה כמה זה עולה. המטרה היא כמובן לשמח את העובדים ולתת להם תחושה שהם חשובים, אך טבעי שלא נרצה להכניס את העסק לחובות בשל כך.

 

נהג מרוצים הדרך להוציא את העובדים מהאדישות

 

נהג מרוצים ליום אחד זה מסוג אותם הרעיונות שאף עובד לא יכול לסרב להם. נסו לשים את עצמכם בנעלי העובדים ותרצו שזה הרבה יותר מיום גיבוש, כי זו חוויה מרגשת במיוחד. מתי יוצא לרוב האנשים לנהוג ככה סתם על מכוניות מרוץ, במסלול שמיועד לכך ועם מדריכים מוסמכים? לכן, אם אתם רוצים להוציא את העובדים מהאדישות ולתת להם תחושה טובה, קחו אותם להיות נהגי מרוצים ליום אחד. זו חוויה שמעלה את הדופק, האדרנלין זורם בגוף וההנאה היא משהו שאי אפשר לתאר במילים. נסו זאת כבר ביום הגיבוש הבא ותראו שהעובדים יצאו מגדרם מרוב אושר.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד