חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

S.WEAR מתרחבת בצפון

רשתS.WEAR מתרחבת באזור הצפון ופותחת חנות חדשה בנצרת, אשר מעוצבת בקונספט החדשני של הרשת. בנוסף, משיקה החברה פינות אאוטלט בחנויות בכרמיאל, עכו וקריית אתא. עלות ההשקעה בפתיחת החנויות ופינות האאוטלט נאמדת בכמיליון שקלים.

 

פתיחת החנויות ופינות המכירה המיוחדות הינה במסגרת מגמת ההתרחבות של הרשת, אשר מעמידה אותה על 56 סניפים ברחבי הארץ. החנות בנצרת תיפתח במתחם ביג, על שטח של כ- 48 מ"ר. החנות פונה לקהל הרחב ולקהל מהמגזר הערבי, אשר יוכל ליהנות מאופנת האיכות וממגוון פריטים רחב. החנות בכרמיאל אשר משתרעת על שטח של כ-92 מ"ר, מציעה אופנה לכל המשפחה ובנוסף את פינת האאוטלט הייחודית, עם מגוון פריטים במחירי מבצע משתלמים במיוחד. כך גם פינות האאוטלט בחנויות הממוקמות בקניון עכו ובקניון קריית אתא.

 

החברה משווקת בישראל בבלעדיות דרך זיכיון עם חברת HANES הבינלאומית. ההלבשה התחתונה משווקת בפורמט של חנות בתוך חנות, ובעיצוב של נישות ייעודיות, תחת שפת מותג חדשה אשר נבנתה על ידי מעצבי הרשת ובקורלציה לשפת המותג של הרשת.

 

כמו כן, יציעו החנויות שירות חדשני של הרשת במסגרתו אספקה ישירה של פריטים לבית הלקוח ללא תשלום. שליחת הדגם המבוקש עד לבית הלקוח ללא תשלום, עבור פריטים אשר מוזמנים מראש ושאינם נמצאים במלאי הקיים בסניף.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד