חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מבשלת הגולן תחל לראשונה ייצוא בירה ישראלית לחו"ל

מבשלת הגולן תחל לראשונה ייצוא בירה ישראלית לחו"ל (הגדל)

טלי לוין, מנכ"לית מבשלת הגולן: "לאחרונה הצלחנו במבשלת הגולן להאריך את אורך חיי המדף של סדרת 'בזלת' לכ-9 חודשים, ובכך מתאפשרת למבשלה לראשונה האפשרות לייצא את סדרת הבזלת האיכותית שלה ולהעניק גם לתושבי אירופה את האפשרות ליהנות ממנה. אנו צופים במהלך השנה כניסה גם לשווקים נוספים ברחבי אירופה וכן ארה"ב והמזרח הרחוק, אשר הראו התעניינות והערכה רבה לבירות מסדרת בזלת"

 

משלוח יצוא ראשון של בירה בזלת, סדרת בירות הבוטיק מבית "מבשלת הגולן", יצא היום לצרפת. לאחר שלוש שנות פעילות בישראל, תחל מבשלת הגולן לייצא ארבעה סוגי בירות מסדרת בזלת - פילזנר, חיטה, אייל ענברי ודאבל בוק בבקבוקי 330 מ"ל הועמסו היום על מכולה בדרכם לצרפת.

מדפי הבירה באירופה ובעולם כולו מציעים מותגי בירה מכל העולם ממגוון סוגים וברמות מחיר שונות. לאחר שמבשלת הגולן הצליחה להאריך את אורך חיי המדף של בירה בזלת לכ-9 חודשים, אופציית הייצוא יצאה לפועל.

הבירות ישווקו בחנויות אלכוהול ובמסעדות נבחרות בצרפת. מדובר בניסיון ראשון של מבשלת הגולן לבחון את נכונותו של השוק העולמי להיפתח לבירה טרייה ואיכותית מישראל.

אנו צופים קצב גידול ייצוא מהיר לסדרת בזלת, שזכתה בעבר בפרסים בתחרויות מרכזיות בתחרויות הבירה החשובות בארץ ובעולם. נרשמה התעניינות מיבואנים נוספים מארה"ב ומהמזרח אשר נחשפו לסדרת בזלת.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד