חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אתר ראשון בישראל לדפוס תלת מימדי

אתר ראשון בישראל לדפוס תלת מימדי

Dfus3d.com  הנו בית הדפוס האינטרנטי הראשון לתלת ממד, כל אחד יכול לעלות קובץ להדפסה בתלת ממד לאתר, לבחור מבין מבחר חומרים גדול הכולל גם חומרים מיוחדים כגון: חומרים דמויי אבן, עץ, זכוכית צבעונית ואף מתכות כברונזה ונחושת, לקבל הצעת מחיר מידית למייל ולהזמין און ליין במחיר הכי זול בארץ של 89 אגורות לדקה.

למשתמשים ניתנת שליטה מלאה בקביעת אפשרויות ההדפסה: סוג החומר, צבע החומר, רזולוציית ההדפסה וחוזק המוצר המוגמר, כל זאת בעזרת ממשק פשוט ואינטואיטיבי. בחברה מתחייבים לזמן אספקה מהיר ומשלוחים לכל הארץ.

מאחורי היוזמה של אתר  Dfus3d.com קיימת אג'נדה כלכלית לפיה יש לאפשר לכל אדם נגישות לדפוס תלת ממד מתקדם באיכות הגבוהה והמתקדמת ביותר ובמחיר זול.

אתר Dfus3d.com  הוקם על ידי צוות יזמי הייטק ומעצבים רוויי ניסיון בעיצוב, פיתוח וייצור מוצרים מסוגים שונים. לדברי אפרת רייכמן, אחת מיזמות האתר: " כיזמת הייטק שהייתה אחראית על  פיתוח וייצור מוצרים רבים ואף מוצרים לשוק הרפואי, הבנתי את הצורך להנגיש את טכנולוגיית הדפסת התלת מימד לציבור הרחב, מעצבי מוצר, אומנים וחברות סטארט אפ שצריכות מודלים טובים ומהירים. כל זאת אנחנו מספקים: נוחות, איכות, מגוון רחב של חומרים ,שירות מהיר וזול עם משלוחים לכל הארץ וללא צורך לצאת מהמשרד או הבית".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד