חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קיווי פותחת 5 סניפים חדשים

רשת האופנה לילדים קיווי, מתרחבת משמעותית ופותחת חמישה סניפים חדשים בערים מרכזיות ובפריפריות, על מנת להפוך את הרשת לנגישה עבור קהלי יעד פוטנציאליים, בהשקעה כוללת של כ-200,000₪ לסניף      

הסניפים החדשים ייפתחו בקניונים, מרכזי קניות ומרכזי אופנה:  בקניון רחובות, קניון חדרה, קניון קרית הממשלה בבאר שבע, ברחוב הנשיא ויצמן 15 בעפולה ובמרכז מיי בייבי ירכא.

הסניף החדש בקניון עופר רחובות, ישתרע על שטח של כ- 80 מ"ר וימוקם במתחם האופנה בקניון, הסניף בעיר עפולה ישתרע על שטח של כ-60 מ"ר וימוקם ברחוב הנשיא ויצמן – רחוב מרכזי בעיר, הסניף בחדרה ישתרע על שטח של  כ- 60 מ"ר וימוקם בקניון עופר חדרה, הסניף בבאר שבע ישתרע על שטח של כ- 55 מ"ר וימוקם בקניון קרית הממשלה בעיר, הסניף במי בייבי ירכא ישתרע על שטח של  כ- 70 מ"ר וימוקם במרכז המסחרי בצומת ירכא - ג'וליס.

במהלך החודשים הקרובים עתידים להיפתח עוד כ- 6 סניפים נוספים בטירה, ברמלה, ביוקנעם, בלוד, ובנצרת. הרשת חתמה על הסכם שכירות לתקופה של 5 שנים, עם אופציה ל-5 שנים נוספות.

הסניפים החדשים מעוצבים בהתאם לקונספט העיצובי של הרשת המתמקד בסגנון עדכני, צבעוני עם מראה  צעיר ואופנתי. החנויות מחולקות  על-פי מחלקות מתמחות וקולקציות שונות: לפעוטות, בנים ובנות.

הסניפים החדשים יציעו  מגוון רחב של פרטי לבוש ואקססוריז לפעוטות וילדים  המאפשר  מענה קל, זמין  ונוח לאימהות ולכלל המשפחה, במחירים אטרקטיביים, השווים לכל נפש.


לדברי הרשת קיווי: "הרשת נמצאת בתהליך התרחבות משמעותי ופותחת סניפים בקניונים ומתחמי קניות מובילים בערים מרכזיות כמו גם בפריפריות ברחבי הארץ, כחלק מאסטרטגיה ליצור נגישות של הרשת לקהלי יעד פוטנציאליים נוספים וכתוצאה מביקוש".

לדבריה: "בעקבות סקרים וקבוצות מיקוד שערכנו בקרב לקוחותינו, עולה כי ישנה חשיבות גבוהה לזמינות ונגישות הרשת, מה שהוביל למהלך מתבקש, של פתיחת סניפים  בפריסה ארצית רחבה, כולל ביישובי פריפריה".

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד