חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רהיטי דורון מכריזה על מלחמת מחירים -מול איקאה

חברת רהיטי דורון תיכנס לראשונה לתחום ארונות הזזה לחדרי ההורים ותחל לשווק בכל סניפיה מגוון רחב של ארונות במחירים שיתחרו בהצעות של איקאה.


רהיטי דורון מציעה מגוון סגנונות של ארונות קיר וארונות הזזה בעיצובים ומידות שונות. לראשונה פונה רהיטי דורון עם קולקציית ארונות הזזה המיועדים לחדרי ההורים.


מחירי ארונות  הזזה של רהיטי דורון ינועו החל מ– 1,400 ₪ לארון הזזה בגובה 240 ס"מ ורוחב 160 ס"מ הכולל דלתות הזזה עם טריקה שקטה ובטוחה.


לדברי אופיר ליבר מנכ"ל ובעלים של רהיטי דורון: "בימים אלו סיימנו את הקמתו של המפעל החדש המתפרש על שטח של 5,000 מ"ר, רכשנו את הציוד המתקדם בעולם. וכך לראשונה בארץ ניתן לייצר סדרות ייצור עצומות תוך שיפור האיכויות. בקווי הייצור החדשים, אנו מסוגלים לייצר כיום למעלה מ-10,000 ארונות ההזזה בחודש תוך הורדה משמעותית של העלויות ולהציע ללקוחותינו מחיר תקדימי, מאוד תחרותי בהשוואה ליצרנים ויבואנים בארץ"


עוד מוסיף ליבר:" חלק מהאסטרטגיה של רהיטי דורון היא להיות יעיל וחכם בכל שלב בתהליך ולהציע הצעת ערך מעולה ללקוח. כיום מוצעים בשוק ארונות הזזה באיכות פחותה בהרבה במחירים המתחילים בכ- 2,000 ₪. אנו מציעים ללקוח מחיר חסר תקדים של 1,400 ₪ לארון איכותי הרבה יותר, ואכן אני שמח לגלות שכבר בשלב מוקדם זה עוד לפני שהשקנו באופן רשמי את הארונות החדשים, חלה עליה משמעותית במכירת הארונות ברשת"

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד