חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

E-wave נדל"ן משיקה חטיבה לטיפול בלקוחות פרימיום

חברת "E-wave נדל"ן" מודיעה על השקתה של חטיבה חדשה למכירה ושירות של לקוחות פרימיום. החטיבה החדשה מתמחה בביצוע של תהליכי מכירה ושירות בתחום השקעות נדל"ן ללקוחות VIP, כולל: אנשי עסקים, בכירים במגזר העסקי, סלבריטאים, ספורטאים, אנשי מדיה, אומנים ומובילי דעה נוספים. בראש החטיבה החדשה עומד איש איש העסקים אבי עבדי, בעל קשרים ענפים בתחומי הכלכלה, ספורט ובעולם הבידור.

 

פעילות החטיבה כוללת ליווי אישי ודיסקרטי של הלקוחות לאורך כול התהליך של איתור הנכסים, בחינת כדאיות ההשקעה, ביצוע הרכישה, מימון העסקאות, עדכון שוטף על ההתקדמות בבנייה ועד למסירת הנכס.

 

גיל עובדיה, מנכ"ל-שותף בחברת "E-wave נדל"ן", מסר כי "החטיבה החדשה הוקמה כצעד משלים לפעילות העניפה של "E-wave נדל"ן" בקרב ציבור משקיעי הנדל"ן. חטיבת לקוחות הפרימיום הוקמה כדי להציע לבכירים במשק וידוענים ממגוון תחומי חיים הזדמנויות נדל"ן אטרקטיביות ואיכותיות, בעלות פוטנציאל השבחה גבוה. מדובר בפלח באוכלוסייה בעל מודעות גבוהה לביצוע השקעות בתחום הנדל"ן, הינו בעל דרישות מיוחדות המצריכות טיפול צמוד, אישי ודיסקרטי, ורמות גבוהות של מקצועיות ואמון."

 

חברת "E-wave נדל"ן" עוסקת בייזום, בנייה ושיווק פרוייקטים נדל"ניים ברחבי הארץ, בדגש על מיזמי קבוצות רכישה, תמ"א 38 ופרויקטים של התחדשות עירונית. לחברה היקף מכירות של כ-1,000 יחידות דיור מדי שנה, והיא פעילה בימים אלה בפרויקטי נדל"ן בדרום תל אביב, גבעתיים ובאר שבע. החברה הינה חלק מקבוצת E-wave, חברת טכנולוגיה מהמובילות בישראל, המעסיקה מעל ל-1,000 עובדים.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד