חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אולם תצוגה חדש של טויוטה ישלב עמדות מידע באייפד

אולם תצוגה חדש של טויוטה ישלב עמדות מידע באייפד

יוניון מוטורס, יבואנית TOYOTA בישראל, פותחת מחדש את אולם התצוגה המרכזי שלה ברחוב יגאל אלון בל-אביב. האולם נפתח לאחר עבודת שדרוג וחידוש מקיפה במטרה להתאימו לתפיסת הלקוח של החברה העולמית.

 

העיצוב החדש נשען על ההכרה בשינוי המשמעותי אשר חל בתהליך המכירה והאינטראקציה עם הלקוח בשנים האחרונות. על פי תפיסה זו, ה"מסע" של הלקוחות הוא תהליך אחד מתמשך, אשר מתחיל כיום בבית או בסלולר, בחיפוש מידע באינטרנט, ברשתות חברתיות וממשיך אל נקודות המכירה באולמות התצוגה.

 

האולם המחודש יציע ללקוחות חוויה אינטראקטיבית, מהירה ונעימה יותר. כך למשל ניתן יהיה להתרשם מרכב מסויים , תכונותיו, צבעיו וכו', על גבי האייפד של המוכר המלווה את הלקוח בביקורו באולם, ואף להקרין ישירות מהאייפד על כל אחד מהמסכים הגדולים הפזורים ברחבי אולם התצוגה על מנת שהלקוח יוכל להתרשם מהרכב בו הוא מעוניין.

 

תכנון אולם הדגל החדש של טויוטה בתל אביב בוצע על ידי סוכנות אדריכלים לונדוניתFITCH  ובשיתוף משרד אדריכלים KL סטודיו מישראל, אשר שקדו על התאמת הקונספט הבינלאומי לתהליכי הרכישה וצרכי הלקוח הישראלי.

 

בהתאם למדיניות טויוטה, הדוגלת בשמירה על איכות הסביבה, בין היתר באמצעות שימוש בחומרים קיימים וממוחזרים, שולבו באולם התצוגה רהיטים שעוצבו על ידי אמן המחזור הישראלי רונן וסרמן, המכונה "אישפח", כמו ספסלים שיוצרו מחלקי קורולה.

מידי שנה מבקרים באולם התצוגה המרכזי במגדלי טויוטה בתל אביב כ- 25,000 לקוחות.

 

בחודשים הקרובים צפויות כל סוכנויות המשנה של טויוטה ברחבי הארץ לעבור שדרוג והתאמה לקונספט האינטראקטיבי החדש שלTOYOTA.

במקביל להגברת הפעילות הדיגיטלית, נמצאת יוניון מוטורס בתהליך של הרחבת פריסת רשת הסוכנים במטרה לתת מענה לביקושים הגדלים לרכבי טויוטה ולפריסת נקודות שירות.

 

משנת 2011 צמחו מכירות טויוטה בכ- 50% והחברה צופה פתיחה של סוכנויות חדשות בכרמיאל, רחובות וקריית גת.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד