חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פלאפון מדווחת על מכירות של 5,000 טלפונים מהמותג הפרטי

חברת פלאפון מדווחת על 5,000 מכשירי  GINIשמכרה בתוך כשבועיים. החברה השיקה לאחרונה את מותג הסמארטפונים הפרטי שלה תחת השם  ,GINIולאחר כשבועיים אזל המלאי. לאור הביקושים, החברה הקדימה את המשלוח והשבוע חודש המלאי וניתן להשיג שוב את הסמארטפונים באתר פלאפון ולקבל את המכשיר עם שליח חינם עד הבית, או ברשת חנויות פלאפון.

 

אילן סיגל, סמנכ"ל השיווק בפלאפון, אמר היום "השקת מותג הסמארטפונים הפרטי בפלאפון  היא סיפור הצלחה מבחינתנו. הקטגוריה של סמארטפונים שנותנים ערך מצוין ללקוח היא הצומחת בעולם, ונוכחנו לגלות שהטרנד הזה הגיע כעת גם לישראל, לאור הביקושים הגבוהים למכשירי GINI. עשינו ניסיון ראשון בענף וראינו שיש מקום גם לסמארטפונים חדשים, כאשר הם מגיעים עם המעטפת הנכונה ועם האחריות והגב מחברת הסלולר. הובלנו מהלך שכלל לראשונה גם מכשיר וגם מעטפת שלמה, של ערכת אביזרים, אחריות לכל החיים וגיבוי בענן שאיפשרו להעניק ללקוחות מוצר מצוין עם שקט נפשי".

 

הדגם הפופולארי עד כה הוא ,N6 סמארטפון פרימיום בעל  זיכרון של 32 ג'יגה ומצלמה של 13 מגה פיקסל במחיר 1,499 שקל ואחריו - ,W5 סמארטפון פרימיום בעל זיכרון 16 ג'יגה עם כרטיס הרחבה מתנה של 16 ג'יגה נוספים ומצלמה של 13 מגה פיקסל במחיר 999 שקל. בקרוב תשיק פלאפון גם מכשיר דור 3 במחיר 599 שקל, את ה-4S ובעקבות ההשקה המוצלחת יורחב מגוון המכשירים ויושקו דגמים ומוצרים נוספים תחת המותג GINI  כבר בשבועות הקרובים.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד