חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חברת אלוני השקיעה 2.5 מיליון בסניף הדגל

חברת אלוני השקיעה 2.5 מיליון בסניף הדגל

חברת אלוני, המתמחה בייבוא ושיווק מותגים מובילים בתחום הריצוף, חיפוי וכלים סנטרים משיקה את סניף הדגל ברחוב הלח"י 9 בני ברק, שעוצב כגלריה לאומנות, בהשקעה נאמדת  ב כ -2.5 מיליון ₪.

 

אולם התצוגה, משתרע על שטח של כ - 1500  מ"ר ועוצב ע"י  המעצב והאמן הרב תחומי  צביקה חורש, בהשראת העיצוב המודרני בו החלל מהווה מעטפת הומוגנית להצגת האובייקטים כיצירות אמנות נכבדות. הצבע השחור מהווה סימבול ורקע ליצירת חוויה דרמטית החושפת באופן מכובד את האובייקטים הנבחרים ומבססת את מרכזיותם.

 

התוכן הטיפוגרפי בתפאורת האולם יוצר נדבך נוסף של הקשרים המחברים בין חווית המוצרים לעולם תוכן העוסק בדיאלוג ובקשר בין ארכיטקטורה, עיצוב אנשים ואהבה לאסטתיקה.

 

עם הכניסה לאולם מוצבת תצוגת המכילה מקלחת עכשווית בה שולב הדפס גיאומטרי מודרני .העיצוב המקורי לוכד את תשומת לב הצופה כיצירת אמנות בעלת ערך אוצרותיי ושואב השראה מעולם האמנות העכשווית.

 

דוד מטלון, מנכ"ל חברת אלוני: " האלמנט המשמעותי שינחה אותנו בעיצוב אולם התצוגה החדש הוא החשיבה על הלקוח . אנו יודעים שאין דבר אינטימי יותר מביתו של האדם. קנייה של מוצרים לבית היא משימה רגשית וטעונה , משום שאת המוצרים שבחר ,יודע הלקוח שיפגוש בכל יום מחדש ולאורך שנים. אנו עושים הכל על מנת להקל עליו את תהליך הקנייה והתאמתו לצרכים ,לרצונות וליכולות שלו. 

 

לדברי צביקה חורש, האמון על תכנון ועיצוב אולם התצוגה: "המקום עוצב במטרה לאפשר ללקוח לחוות שילובים של חומרים, טקסטורות וצבע בתצוגות הממחישות את חוויית ה- TOTAL DESIGN . התצוגות נועדו לעורר השראה, להנגיש חוויית עיצוב אסתטית מעודכנת שאינה יומרנית ונועדה להנחיל עיצוב תכליתי"

 

קונספט העיצוב של האולם עונה על קשת רחבה של צרכים ורצונות בינהם: URBAN STYLE – סגנון המאופיין בטקסטורות רסטיק, SPA STYLE - המאופיין בטקסטורות בעלות מרקם צבע חם ואוטנטי, BLACK VISION – סגנון המאופיין בחוויית הצבע השחור, במגוון מרקמים וטקסטורות ליצירת חוויית חלל דרמטית,  LOFT NYC – אריחי דקור המדמים תצורת בניה של לבנים ועוד. ובנוסף, מחלקת הפרקטים מוקמה בחלל המרכזי ועוצבה מחדש. 

 

אולם התצוגה יחשוף לקהל הרחב תצוגות מתחלפות של מוצרים שעוצבו במיוחד עבור אלוני ע"י קבוצת מעצבים ואדריכלים מהמובילים והמשפיעים על עולם העיצוב בישראל הנקראת Atelier G6  שבראשה עומד צביקה חורש ובין חבריה נמנים :  מעצב הפנים ניצן הורוביץ, מעצבת הפנים ענת סודרי, האדריכלית דורית סלע, האדריכל ירון בייקר ומעצבת הפנים ורד שני.  קבוצת המעצבים מעוררת השראה בעיצוב חללים עכשוויים ומהווה נדבך מקצועי, משפיע, מוביל ותכליתי על האופן שבו מעצבים המעצבים היצירתיים בארץ.

(צילום: שי אפשטיין)

 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד