חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קטגוריית הפסטה מתרחבת עם יבוא מותג אקספלורר קוויזין

קטגוריית הפסטה מתרחבת עם יבוא מותג אקספלורר קוויזין

יבואנית המזון  אופאל אינטרנשיונל, משיקה בישראל את מותג הפסטה הבינלאומי: אקספלור קוזין (EXPLORE CUISNE). הפסטות תחת המותג 'אקספלור קוזין' זוכות להצלחה רבה במדינות רבות בעולם המגלות מודעות גבוהה בתחום הבריאות, כמו: ארה"ב, קנדה, שוודיה, אוסטרליה ועוד, ונמכרים בהצלחה רבה ברשתות השיווק הגדולות והמובילות: קוסקו, הולפוד, אלדי ועוד. כעת, מוצרי הפסטה של המותג  מגיעים למדפים בכל רשתות המזון המובילות בישראל.

 

החדרת המותג תעשה במספר שלבים: בשלב הראשון משיקה החברה סידרה של 6 מוצרי פסטה אורגנים עשויים מקטניות אורגניות (עדשים, סוגי שעועית ואורז שונים) ונטולי גלוטן.  הפסטות שלאקספלור קוזין מיוצרות במפעל,מולינו אנדריאני אס.אר.ויה, באיטליה.

לדברי איציק קול, מנכ"ל ובעלים של חברת אופאל אינטרנשיונל: "אנו שמחים להשיק בישראל את המותג 'אקספלור קוזין', המצליח בכל העולם ולהביא את בשורת הפסטה הבריאה והטעימה גם לישראל. "הפסטות של 'אקספלור קוזין' מהוות אבן דרך בתחום מוצרי מזון בעלי מקדמי בריאות בהיותם מיוצרים מקטניות אורגניות עמוסות בחלבון וללא גלוטן". 

 

עוד מוסיף קול ואומר כי "למרות שמדובר במוצר המתאים לחולי צליאק  היות והוא 100% נטול גלוטן,  מטרתינו היא לחולל מהפיכה בקניית מוצרי פסטה יבשה בישראל. המוצרים שלנו ישווקו ברשתות  לצד הפסטות היבשות האחרות במחיר חדירה הנע בין 13.90 -12.90 שקלים. הצרכן מחפש כל הזמן חדשנות במוצרי המזון, המודעות והדרישה  למאכלים עשירים בחלבון מן הצומח רק הולכת וגוברת. לכן, אין ספק כי מוצרי הפסטה של 'אקספלור קוזין' עונים על דרישות אלה כמוצרים שנותנים ערך מוסף הן מבחינה בריאותית והן מבחינת הטעם. כמו כן 2% מרווחי החברה בעולם נתרמים לקרן המוקדשת לחקלאות ברת קיימא".

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד