חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

SABON משיקה חנות עם מעבדה לרקיחת סבונים

SABON משיקה חנות עם מעבדה לרקיחת סבונים

בימים אלה מושקת חנות הקונספט החדשה של "sabon" המצטרפת ל 17 החנויות של המותג בארה"ב וה 154 בעולם. חנות הקונספט החדשה תשדרג את החוויה הייחודית של SABON  עם מעבדה לרקיחת סבונים בעבודת יד מול עיני הלקוחות ובהתאמה אישית.

לדברי רונן זהר, מנכ"ל SABON, "הרעיון לפתוח חנות קונספט בסגנון זה בניו יורק מתבשל ברשת מזה מספר שנים".

 

החנות שוכנת בלוקיישן בפינת הרחובות ברודווי ורחוב 71, ומשתרעת על כ 80 מ"ר בפריים לוקיישן באפר ווסט סייד. המעבדה הניו יורקית נשקפת מהרחוב בצמוד לחלון הראווה, ועוברי האורח יכולים להתרשם מהעבודה הארטיזנלית כבר מבחוץ. בחנות, הסבונים המוצקים נרקחים מחומרים איכותיים וטבעיים, ונמכרים טריים ולפי משקל.

 

החנות החדשה תושק באירוע חגיגי ביום שלישי ה- 18/8 בנוכחות נציגי תעשיית הלייף סטייל, נציגים מהמגזינים הנחשבים הארפר בזאר,אינסטייל,  elle, קוסמופוליטן ועוד יגיעו לסקר את אירוע הפתיחה, בנוסף יגיעו מכובדים כגון: נילי שליו, הנספחת הכלכלית של ישראל בניו יורק, וכוכבות ישראליות בינלאומיות דוגמת איילת זורר, האחיות מורן ושני אטיאס, והשחקנית  בר פאלי. 

 

בין הלקוחות הבולטים והקבועים של SABON בארה"ב: ג'וליה רוברטס, דרו ברימור, קייטי הולמס ועוד.

 

זהר מוסיף: "חיפשנו את ההזדמנות המתאימה למהלך הזה, והוא משמעותי מאוד עבורנו, אנחנו מתפתחים כל הזמן עיצובית וחווייתית, אבל לניו יורק יש חשיבות מיוחדת כחלון הראווה של כל מותג. יש לנו חנויות בסוהו, בצ'לסי, ובכל מקום טרנדי בעיר לצד מותגים בינלאומיים מובילים. הרעיון הוא להיות פרוסים ברחבי העיר ולהיות חשופים למגוון האוכלוסיות השונות בה, מצד אחד במקומות הכי מתויירים ובאזורי הקניות הכי טובים, ומצד שני באזורי המגורים המובילים והיוקרתיים ובכל מקום להפוך לחלק ממרקם החיים העירוני".

 

פורמט "המעבדה" הומצא בחנות המיתולוגית של הרשת "סבון של פעם", ברחוב שינקין בתל אביב, הקונספט שבו הוזמנו הלקוחות להתנסות במרקמים ובניחוחות, הפך לחלק בלתי נפרד מהחוויה בחנות. SABON השכילו להבין כי כיום, כאשר הרגלי הצריכה של הלקוחות בארץ ובעולם השתנו והפכו לאישיים פחות ומהירים יותר, הצרכנים מחפשים חוויה ייחודית, כזו שלא  ניתן למצוא ברכישה און ליין.   מאז ומעולם SABON שמה דגש על חווית הקנייה, מהגשת הסבונים בעת הקנייה בהתאם לצרכי הלקוח דרך הטיפול במוצרים המזכיר ביקור במעדנייה. מעבדת הסבונים מעצימה את החוויה האישית, האיכותית והמוקפדת.

 

צילום: דור מלכה

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד