חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מותג התכשיטים הגרמני תומאס סאבו מתכנן לפתוח בישראל 15 חנויות

קבוצת רולטיים, המתמחה בייבוא ושיווק  שעונים ותכשיטים  בינלאומיים, המייבאת ומשווקת גם את המותג הגרמני  THOMAS SABO  (תומאס סאבו) , פותחת רשת חנויות למותג בישראל. עד כה שווק המותג ברשת חנויות IMPRESS "כחנות בתוך חנות" (shop in shop).

 

הסניף הראשון נפתח בקניון עזריאלי בתל אביב והוא זהה לחנות הדגל של המותג בברלין. ההשקעה בפתיחת הסניף החדש נאמד בכ-1.2 מיליון ₪. בכוונת החברה לפתוח בישראל 15 חנויות של המותג תומאס סאבו, וזאת בנוסף ל – 12 חנויות המשווקות את המותג ברשת אימפרס ובחנויות פרטיות ברחבי הארץ.

 

חנויות הרשת שיפתחו בישראל היו זהות לחנויות המותג בערים הגדולות בעולם : ברלין, פרנקפורט, לונדון ופריז. מי שעיצבה את החנות הראשונה בעזריאלי ת"א היא האדריכלית אלקה ריימר, אשר עושה התאמה לעיצוב העולמי לאחר פגישות ממושכות עם צוותי האדריכלים העולמי בגרמניה.

 

החנות בקניון עזריאלי  בתל-אביב משתרעת  על שטח של כ 50 מ"ר,  ועוצבה כחנות המותג בברלין: סגנון קלאסי אלגנטי עם נגיעות אופנתיות. צבעי החנויות דומיננטיים: שחור ולבן, הבאים לידי ביטוי החל מאריחי הריצוף מהולנד, ריהוט ושנדליר מאסיביים ואלגנטים מיובאי גרמניה, על מנת שהחנויות יעמדו בהלימה לערכי המותג וקולקציות התכשיטים.

 

אלעד לוי, מנכ"ל תומס סאבו ישראל אמר: "לאחר שנה של פעילות בישראל,  שהחדרנו את המותג תומאס סאבו כפינות מכירה ב 12 סניפים של רשת אימפרס, אנו יודעים שיש למותג ביקוש והצלחה רבה בקרב נשים וגברים ועל כן החלטנו לפתוח רשת חנויות. כמובן שאת חנות הדגל הראשונה היה חשוב לנו לפתוח בעיר תל-אביב".

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד