חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

יינות ביתן פותחת סניף ראשון לאחר רכישת מגה

כחודש לאחר השלמת רכישת מגה, רשת יינות ביתן לא עוצרת ותפתח השבוע סניף חדש, ראשון של הרשת מאז הרכישה. הסניף הראשון מאז הרכישה, יהיה גם הסניף הראשון שיפתח בעיר עכו.  כניסת יינות ביתן לעכו, צפויה להגביר את התחרות בעיר שעד היום פעלו בה רמי לוי, ויקטורי ושופרסל.
הסניף בעכו, אשר פתיחתו מתוכננת ליום שלישי (23 באוגוסט), יהיה ממוקם בתוך קניון עזריאלי בעיר ויתפרס על שטח של 1,200 מ"ר. ההשקעה בהקמתו של הסניף נאמדת בכ-5 מיליון ₪ ובדומה ליתר סניפי הרשת, גם בו נבנו מחלקות דגים וקצבייה מקצועיות, שהינם תחום ההתמחות של הרשת אשר מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של בשר טרי ודגי ים ובריכה. עוד בשורה חשובה, היא העובדה שפתיחת הסניף החדש תספק עשרות מקומות עבודה חדשים לתושבי עכו והאזור, אשר צפויים להיות מועסקים במקום.
 
עם פתיחת הסניף החדש, מחזקת יינות ביתן את מעמדה כרשת השיווק השנייה בגודלה בישראל והיא צפויה להמשיך ולגדול בתקופה הקרובה, כאשר על הפרק סניפים נוספים הצפויים להיפתח בתקופה הקרובה. לאחר פתחת סניף עכו, תמנה רשת יינות ביתן 72 סניפים, הממוקמים בפריסה ארצית רחבה מקריית שמונה ועד אילת ויחד עם סניפי מגה מונה הרשת המשותפת כ-200 סניפים.

ארז איזנברג, סמנכ"ל השיווק של הרשת: "פתיחת הסניף בעכו היא שמחה כפולה עבור הרשת. מדובר בסניף הראשון שאנו פותחים מאז רכישת מגה וכן בסניף הראשון של יינות ביתן בעיר, כך שמעתה גם תושבי עכו יוכלו ליהנות מרשת יינות ביתן.
רשת יינות ביתן ממשיכה בתוכניות העבודה וההתרחבות במספר הסניפים.
אני מזמין את כל תושבי עכו והסביבה להגיע לפתיחה החגיגית ולהנות ממגוון רחב של מוצרים ומבצעים.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד