חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פינוקים למנהלים: אמנות פתוחה סגורה

פינוקים למנהלים: אמנות פתוחה סגורה

לראשונה זה 14 שנה לקיום אירועי "סטודיו פתוח", ישתתפו אמנים אוטיסטים מכפר עופרים של אלו"ט בארוע, שהוא חגיגה אמנותית קהילתית שמקיימת עיריית רמת השרון, במסגרתה אמנים ויוצרים מקומיים פותחים את בתיהם או וסדנאות היצירה שלהם לציבור הרחב.

 

חברי כיתת האומנות של כפר עופרים, חלקם הגדול אמנים בעלי תיק יצירות מרשים, יציגו תערוכה מרשימה ובה עבודות מתחומים שונים: ציור, קרמיקה, פסיפס ועוד, ולרגל החג גם יציעו אותן למכירה.

 

החיבור בין כפר עופרים לנוה גן נוצר לאחר ששמונת חברי כתת האמנות מכפר עופרים,  נותרו ללא מקום מקצועי ליצור בו.  מתנ"ס נוה גן פתח את ליבו ואת שעריו בפניהם. כיוון שהוא נמצא רק מספר דקות הליכה מהכפר, מדי בוקר מגיעים לשם החברים, ומנהלי המתנ"ס מצדם פועלים לגיוס מתנדבים חדשים שילוו את החברים במהלך שהותם בסדנה.

אד אשרי, מנהלת מרכז תעסוקה כפר עופרים : "היצירות שיוצגו שונות מהאמנות שאנו רגילים לראות במוזיאונים ובגלריות, כיוון שהן מאפשרות לנו הצצה למתחולל בראשם ובנפשם של אנשים הנבדלים מסביבתם ומחברתם. אנשים עם אוטיזם חווים ותופשים את העולם בצורה שונה מרובנו, לכל אחד מהם תפישה הייחודית לו, ולכן מעניין לנסות לראות את העולם שלהם דרך היצירה. במקום בו התקשורת לוקה בחסר, זהו משאב יקר ערך שתורם להבנה טובה יותר של האחר."

 

האירוע יתקיים בסופ"ש 23.9-24.9 בספטמבר בשעות: 16:00-11:00

ובסוף השבוע של ה-30.9-1.10 בין השעות 18:00-11:00 במתנ"ס נווה גן שברמת השרון, רח' הגנים 14, שכונת נווה גן  

לציבור הרחב תוצע מפה אינטראקטיבית המאפשרת ניווט קל לבתי האמנים

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד