חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

בנק הפועלים משיק אפליקציה להעברת כסף בין סמארטפונים

בנק הפועלים משנה את עולם התשלומים בין אנשים: אפליקציה ראשונה מסוגה שפיתח הבנק תאפשר לכל אחד להעביר כספים, בקלות ובמהירות, לאנשי הקשר שלו בסמארטפון.

 

האפליקציה החדשה מבית בנק הפועלים, שתושק במהלך חודש דצמבר, נקראת Bit ומיועדת ללקוחות כל הבנקים. האפליקציה יוצרת חוויית תשלום ייחודית, זמינה ומהירה, ומאפשרת לפעול דרך הסמארטפון ללא הצורך בארנק, צ'קים, כרטיסים או מזומנים. השירות ניתן ללא עלות לכל הציבור.

 

האפליקציה פותחה בעקבות צורך שזוהה בבנק הפועלים בקרב לקוחות, שדיווחו כי הם זקוקים לפיתרון טכנולוגי פשוט ומהיר לביצוע תשלומים יום יומיים לאנשים אחרים – באופן הבטוח והנגיש ביותר.

 

"אפליקציית Bit מהווה פריצת דרך בשירותי התשלומים לכל אזרח בישראל, מבלי קשר לבנק אליו הוא שייך", אומר רונן שטיין, הממונה על החטיבה הקמעונאית והמשנה למנכ"ל בנק הפועלים, "מדובר בשירות שמשנה את האופן בו אנחנו מעבירים כספים, ואין לנו ספק כי לקוחות כל הבנקים ימצאו בו שימוש רב. עבורנו, זהו נדבך משמעותי נוסף במגוון השירותים שאנחנו מציעים ללקוחותינו בסמארטפון, שהופך להיות כלי מרכזי לביצוע פעולות בנקאיות. בנק הפועלים נמצא בחזית החידושים של השירותים הבנקאיים בעולם, ושוקד על פיתוח חידושים נוספים בכל התחומים שיאפשרו ללקוחות לקבל שירות אנושי, אישי וטכנולוגי".

 

אפליקציית Bit נותנת מענה למגוון רחב של מצבים יום-יומיים שבהם אנשים צריכים להעביר סכומים לא גדולים לאחרים, כגון: לשלם לבייביסיטר, להחזיר כסף לחבר, לאסוף כסף עבור מתנה וכד'. מצבים כאלה גורמים לעיתים קרובות לתסבוכת, ושימוש באפליקציה יספק מענה מהיר וחוויתי, תוך מניעת הצורך להתעסק עם צ'קים או לבצע העברות בנקאיות שדורשות פרטי חשבון בנק וכרוכות בעמלה.

 

דוגמה נוספת: אפליקציית Bit תוכל לשמש לביצוע תשלומים לבעלי מקצוע שונים, כתחליף לשימוש במזומן או צ'קים, תוך יתרון בכך שהזיכוי של מקבל התשלום הוא מיידי, והחיוב של המשלם הוא עתידי (בכרטיס אשראי).

 

השקת האפליקציה משתלבת בצמיחה המהירה בעולם של פלטפורמות תשלומי עמית לעמית (P2P). חברות טכנולוגיה רבות, כמו סנאפצ'ט, טוויטר, פייסבוק, ושורה של בנקים וחברות אינטרנט נוספות נכנסים לתחום, במטרה להפוך את שירותי התשלומים לפשוטים, מהירים וזמינים – כל זאת תוך שימוש בסמארטפון.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד