חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

סלקום משיקה מחדש את שירות המוסיקה שלה

סלקום משיקה מחדש את שירות המוסיקה שלה

סלקום משיקה את "ווליום" החדש - שירות המוסיקה שמעניק מענה מלא לצריכת מוסיקה ישראלית ובינלאומית, זאת לאחר שעבר שינויים וחידושים נרחבים בעולמות העיצוב, התוכן וחידוש הממשק. השירות כולל ספריית מוסיקה ללא הגבלה עם מיליוני תכנים מהארץ ומהעולם במגוון פלייליסטים וז'אנרים ישראליים ובינלאומיים.

 

פיתוח השירות החדש בוצע על ידי סלקום בשיתוף חברתmBox  וכולל תכונות חדשות ומתקדמות שנותנות מענה לצריכת מוסיקה ישראלית ובינלאומית. השירות מותאם למכשירי אפל ואנדרואיד, ניתן להוריד אותו ב-           App Store וב- Google Playוהוא זמין גם ללקוחות שאינם לקוחות החברה.

 

 

בסלקום מאמינים כי שינויים משמעותיים שבוצעו הופכים את ווליום לשירות מוסיקה הטוב בישראל עבור אוהבי מוסיקה ישראלית ובינלאומית.

 

"ווליום" כולל יכולות ופיצ'רים חדשים, ביניהם: אזור אישי למשתמש שמכיל את היסטוריית השימושים שלו, אזור של הרכבת רשימות השמעה אישיות (פלייליסטים) של אלבומים ואמנים מועדפים, האזנה לשירים מכלל תחנות הרדיו ב-online, אזור עם מידע נרחב על שירים ואזור ייעודי ונרחב עם מידע על אמנים ופעילותם, פלייליסטים בנויים מראש שמוצעים למשתמש לפי מצבים משתנים (חורף, שבת, חופשה, מצב רוח), כפתור ישיר לשיתוף המוסיקה ברשתות החברתיות, המלצות למוסיקה חדשה ומומלצת ועוד.

 

השירות מוזרם בשיטת Streaming להאזנה ללא הגבלה ובנוסף ניתן לבצע Download Offline להאזנה במצב טיסה (ללא זמינות של רשת סלולרית או WIFI  ).

 

יוני סבג, סמנכ"ל שיווק סלקום: "הניסיון הרב שצברנו בעולמות הדיגיטל והמוסיקה מאפשר לנו להשיק את "ווליום" החדש - השירות המתקדם ביותר למאזיני מוסיקה ישראלית ובינלאומית.  "ווליום" החדש נותן מענה לכל צרכי המאזין הישראלי גם במחיר הטוב ביותר וגם בעיצוב, בממשק, ובפיצ'רים החדישים לנוחות המאזין".

 

הנרשמים בחודשיים הראשונים להשקה ייהנו מחודש ראשון חינם ולאחר מכן עלות השירות תעמוד על 9.90 ₪ לחודש לכל תקופת המנוי וללא הגבלת זמן. ללקוחות סלקוםTV  שירות "ווליום" החדש מוצע כערוץ נוסף כחלק מחבילת הTV  - ללא עלות. 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד