חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

BBB פותחת סניף בברלין

BBB פותחת סניף בברלין

רשת מסעדות ההמבורגרים BBB הנמצאת בבעלות אנשי העסקים אהובה תורג'מן, רון שולמן וירון ישראלי, פותחת השבוע את הסניף הראשון מחוץ לגבולות הארץ,  בעיר ברלין שבגרמניה.  הסניף נפתח ברחוב SONNTAGSTR, הנחשב לרחוב מרכזי, צעיר וטרנדי- ליבה הפועם של האוכלוסייה מקומית.

 

הסניף בברלין משתרע על שטח של 250 מ"ר וכולל 115 מקומות ישיבה. בהקמת הסניף בברלין  הושקעו כ - 5 מיליון ₪ והוא בבעלות משותפת של רשת BBB  יחד עם שני זכיינים ישראליים: רחביה ברמן ויניב בלום, שהם גם זכייניBBB  בסניפי יוקנעם וצמח. השניים, עברו להתגורר בברלין לפני מספר חודשים והם יפעילו וינהלו את הסניף בד בבד עם פתיחת סניפים נוספים ופיתוח הפעילות בגרמניה.

 

לדברי אהובה תורג'מן, מנכ"ל ובעלים רשת BBB: "כניסתה של BBB  לברלין, במקביל להצלחה לה זוכה הרשת בישראל, הופכת את גרמניה ואירופה למנוע צמיחה של החברה". עוד מסרה תורג'מן: "אנו מאמינים שהסניף בברלין יהווה קרש קפיצה עבור הרשת אשר מתעתדת להמשיך ולפתוח סניפים נוספים ברחבי אירופה".

 

בצעד חסר תקדים, לרגל פתיחת הסניף בברלין, תשלח לכל אחד מ 350 אלף חברי המועדון של BBB  הטבה הכוללת המבורגר במתנה, למימוש בסניף בברלין, אותה ניתן יהיה לממש עד סוף שנת 2016.

 

רשת BBB נמצאת בבעלות אנשי העסקים רון שולמן, ירון ישראל, טל יתום, שגיב אברמסון ואהובה תורג'מן המשמשת גם כמנכ"ל. הרשת מונה 24 סניפים בפריסה ארצית. סניפי הרשת מעוצבים  בסגנון דיינר אמריקאי חדשני היוצר חוויה קסומה ואווירה חמה וביתית. לרשת מועדון לקוחות המונה היום מונה כ- 350 אלף חברים.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד