חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חנות פיזית חדשה לרכישות באינטרנט

חנות פיזית חדשה לרכישות באינטרנט

חנות חדשה – BUYTHEWEB מוציאה את הקניות מהאינטרנט אל חנות פיזית, ומאפשרת לשלם על רכישות באינטרנט במזומן, בלי לתת פרטים מזהים וללא מילוי של טפסים.

 

BUYTHEWEB תאפשר רכישה של טווח רחב של מוצרים, מוויטמינים, גאדג'טים, בגדים ועד חיפוש והשוואת כרטיסי טיסה. ממצלמות ומוצרים מקצועיים לעסק ועד ייבוא רכב, עם תמיכה לאורך כל התהליך של חברה לעמילות מכס.

 

החנות ממוקמת בבן גוריון 18. במקום נמצאים יועצי מכירות מיומנים החיים את עולם האינטרנט ויודעים לייעץ בצורה מקצועית ובצורה המתאימה ביותר ללקוח הנמצא מולם. בחנות ישנם טאבלטים ומחשבים ניידים בהם ניתן לגלוש בכל אתרי הקניות בארץ ובעולם ולראות את כל מבחר המוצרים שיש ל"קניון הווירטואלי" להציע. הלקוח בוחר כל מוצר שרק עולה בדעתו ללא הגבלה של סכום מינימלי. היועצים בחנות יבצעו את ההזמנה המבוקשת וגם ידאגו  לתהליך היבוא מביצוע ההזמנה ועד לקבלת המשלוח.

 

את האתר הקימה ג'ני בקר, יזמית בנשמה, מתוך כוונה להנגיש את עולם הקניות הווירטואלי לכל אדם. לשיטתה של בקר, אין סיבה שחלק מהאנשים יוכלו לרכוש מוצרים דרך האינטרנט ולחסוך הון ואילו אחרים, החוששים או אינם יודעים כיצד לבצע זאת, יחמיצו את האפשרות. כך, הורדת יוקר המחיה, ע"י הזמנת מוצרים מחו"ל תגיע לכולם.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד