חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

בודי שופ פותחת סניף חדש ברננים

רשת מוצרי הטיפול והפינוק מן הטבע BODY SHOP מרחיבה את פעילותה ופותחת סניף חדש בקניון רננים בעיר רעננה, בהשקעה כוללת של כ-300,000 ₪. הסניף החדש יהיה הסניף ה-53 של הרשת.

 

החנות החדשה בקניון רננים  מעוצבת בקונספט המאפיין את כל חנויות הרשת , כאשר הצבעים הבולטים הממלאים את חלל החנות הינם גווני הצבע הירוק המעניקים תחושה של טבע,שלווה ורוגע. לצד העיצוב המסורתי של הרשת החנות מעוצבת לפי הטרנד המוביל היום- שילוב של צבעים חמים ועזים לתחושה ביתית לצד שימוש במתכת

פליז למראה המודרני . במרכז החנות על יד הכניסה, מונח כיור מעוצב לשטיפת הידיים. הכיור הפך לחלק בלתי נפרד מקונספט החנות ומשמש את קהל הקונים.

 

דני בר-און, מנכ"ל רשתBODY SHOP:"כחלק מאסטרטגיית הצמיחה והפיתוח של הרשת לשנת 2017, ולאור הביקוש הרב מצד הלקוחות, החלטנו לנצל את כל המשאבים והמאמצים כדילאפשר זמינות, נוחות ומענה ללקוחותינו הרבים על ידי הוספת סניפים במקומות בילוי מרכזיים. אני מאמין שבתקופה זאת, בה הצרכן הישראלי מחפש תמורה אמתית בעד כספו, הרשת שלנו נותנת את המענה הרלוונטי ביותר, דרך מגוון עשיר של מוצרי טיפול ופינוק לנשים וגברים באיכות מצוינת ובמחיר שווה לכל נפש".

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד