חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

לוריאל משיקה סניף ראשון של Kiehl's מחוץ לתל אביב

קובי אזולאי,  דורית וידבסקי וניר ברקן. צילום: אסף

בכירים בלוריאל ישראל, בראשם קובי אזולאי - מנכ"ל חטיבת מוצרי היוקרה, דורית וידבסקי - מנהלת התקשורת של לוריאל ישראל, רוני איילבאום - מנהלת יחסי הציבור,  והילה ולדמן מנהלת הריטייל של המותג הצפינו אמש לחיפה, לרגל אירוע חגיגי שנערך לפתיחת סניף נוסף למותג הטיפוח הניו-יורקי Kiehl's, בעופר גרנד קניון חיפה.

 

האירוע שעוצב בסגנון ניו-יורקי, ברוח עיצוב החנויות בחו"ל ומשלב סגנון בית מרקחת מהמאה ה-19 עם אלמנטים מודרניים, כלל מינגלינג, גזירת סרט וחשיפת הסניף ה-4 של המותג בישראל, עם הסבר על המותג והשקת מוצרים חדשים.

 

את האירוע פתח  קובי אזולאי מנכ"ל חטיבת מוצרי היוקרה בלוריאל ישראל שדיבר על סיפור ההצלחה העולמי של המותג  Kiehl's. עוד אמר שכחלק מהאסטרטגיה העולמית נפתחו חנויות במיקומים מרכזיים במרכז הארץ וכעת, עם הביקוש, מתרחב המותג לאזורים נוספים. לדבריו:זהו בעצם הסניף הראשון של המותג ק'ילס מחוץ לתל-אביב."  

 

ניר ברקן, מנכ"ל עופר גרנד קניון בירך את בכירי לוריאל ישראל על פתיחת הסניף בחיפה ואמר כי זוהי החלטה מבורכת לפתוח חנות של מותג טיפוח טרנדי כ- KIEHL'S ואנו  בטוחים שהצרכנים החיפאיים יצביעו ברגליים וייהנו מחוויית קניה יוצאת דופן, ממוצרים טבעיים מעולים ויעילים ומרמה גבוהה במיוחד".

 

בתום הטקס נהנו האורחים משירות שניתן על ידי הצוות המקצועי של החנות  התנסות  במגוון המוצרים תוך הסבר על פילוסופיית השיווק המבוססת על קונספט חלוקת הדוגמיות לכל מבקר בחנות.  הקונספט היוצא דופן הזה מאפיין את קילס מאז ייסודה.  

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד