חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

עופר בילו סנטר מגיע לתמהיל של 80% אופנה

עופר בילו סנטר מגיע לתמהיל של 80% אופנה

מתחם האאוטלט עופר בילו סנטר, מקבוצת קניוני עופר, מרחיב את ההיצע הגדול בתחומו ופותח סניף של רשת האופנה הגדולה אורבניקה. בימים אלו נחתם חוזה שכירות בין בעלי רשת אורבניקה לבין מנהלי מתחם עופר בילו סנטר. הסניף החדש יתפרש על שטח של 2,700 מ"ר ויכיל שתי קומות ושני דרגנועים עם מסכים רחבים התלויים מכל עבר, החוזה נחתם ל-10 שנים. החנות תיפתח לקהל הרחב באמצע יולי.  

 

רשת האופנה אורבניקה מבוססת על הקונספט של One Stop Shop ,החנות במתחם בילו סנטר תהיה הסניף ה-7 של הרשת ותציע קולקציות אופנה עדכניות בהתאם לטרנדים העכשוויים לנשים, גברים וילדים וכן מחלקת אקססוריז וקוסמטיקה  במחירים פנטסטיים תוך חווית קנייה אורבנית ומלהיבה.

 

לדברי מנחם מעודי, מנכ"ל מתחם עופר בילו סנטר: "כניסת רשת האופנה אורבניקה, אשר קנתה לה אחיזה בקרב קהל הלקוחות הישראלים בזמן הקצר שהיא בארץ, למתחם האאוטלט עופר בילו סנטר מרחיבה ומגדילה את תמהיל חנויות האופנה במתחם ,מחזקת אותו מאוד ומביאה ערך מוסף של חווית קנייה בינלאומית ".  

 

עוד הוסיף מעודי: " כניסתה של רשת אורבניקה למתחם עופר בילו סנטר אשר בו למעלה מ-80% חנויות אופנה, רק תעמיק ותבסס את מעמדו כמתחם אופנה ובית לאאוטלטים השווים ביותר , וכן תנגיש את רשת אורבניקה לקהל יעד רחב יותר."

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד