חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אוטודיפו נכנסת לראשונה לתחום שירותי הדרך

אוטודיפו נכנסת לראשונה לתחום שירותי הדרך

אוטודיפו משיקה בימים אלה ניידות שירות תחת השם "המצברייה", שיעניקו שרותי התקנה והחלפה של מצברים תקולים באזורים נבחרים ברחבי הארץ.

 החלפת המצבר תינתן במחיר זהה למחירו בסניפי רשת אוטודיפו, ללא כל תוספת תשלום על השירות.

 

ניידות "המצברייה" יפעלו בשלב ראשון באזור המרכז והצפון בערים חיפה והקריות, ת"א, חולון, בת ים, גבעתיים, רמת גן וירושלים. בהמשך תשקול הנהלת הרשת להציע את השרות באזורים נוספים.

 

לדברי איציק אוזנה מנכ"ל ACE אוטודיפו, "כמי שמובילים את קטגוריית המוצרים המשלימים לרכב בישראל אנו מחויבים לספק ללקוחות את השירותים והמוצרים החדשניים והמתקדמים ביותר בכל סגמנט צרכני בשוק". כצעד תומך, מוסיף אוזנה, "סיימנו לאחרונה חודש וחצי של פיילוט מוצלח שבסופו אנו משיקים כיום את ניידות המצברייה, מהלך שיאפשר לנו לראשונה לספק שרותי דרך ללקוחותינו מחוץ לסניפי הרשת".

 

"אין לי כל ספק" מסכם אוזנה, "כי הפריסה הארצית של הרשת, מאגר הלקוחות הגדול, מוקד השרות של הרשת והמחירים האטרקטיביים הנגזרים מהיתרון לגודל, כל אלה יסייעו לנו להפוך את השרות החדש לתחרותי ולאטרקטיבי אל מול לקוחות קיימים ולקוחות חדשים".  

 

בישראל נמכרים בממוצע כ-800 אלף מצברים מידי שנה, כאשר אורך החיים של המצבר נע בין שנתיים לשלוש שנים בממוצע.

 

מסקר שערכה אוטודיפו נמצא כי 74% מהנהגים מחליפים מצבר רק כשזה התרוקן והמכונית נתקעת. עוד נמצא בסקר כי בדיקת המצבר נתפסת כהכי פחות חשובה מבין בדיקות הרכב האחרות (ברקסים, שמן מים ולחץ אויר בצמיגים). חשיבות בדיקת המצבר נמצאה גבוהה יותר בקרב נשים (27%) לעומת הגברים (19%). מספר חודשי אחריות של המצבר (71%) והמלצה של איש מקצוע (47%) זוהו כשני הפרמטרים החשובים ביותר ברכישת והחלפת מצבר ברכב.

 

רשת אוטודיפו מונה 16 סניפים, מחיפה בצפון ועד באר שבע בדרום.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד