חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ניו פארם מצרפת את מותג הקוסמטיקה PHYT'S

ניו פארם מצרפת את מותג הקוסמטיקה PHYT'S

המותג שנכנס באופן רשמי לישראל הביא עימו תו תקן חדש ומחמיר בתחום הקוסמטיקה הטבעית והאורגנית -  והוא יהיה היחיד בארץ עם תווית ה- "BIO" החדשה.

 

החברה תמכור בכ-70 סניפי ניו פארם את סדרת הדגל PHYT'S  AQUA המבוקשת והנמכרת ביותר של המותג בעולם שזכתה בפרס Pierantoni חדשנות 2017, בקונגרס הבינלאומי ליופי וספא שהתקיים בצרפת. 

 

מותג הקוסמטיקה הטבעית הצרפתי PHYT'S , נמכר בלמעלה מ- 55 מדינות ברחבי העולם, כולל ארה"ב, קנדה, רוסיה, סין, יפן, אנגליה, אוסטריה ובכל רחבי אירופה – דרך קוסמטיקאיות ומכוני ספא של בתי מלון בלבד, כאשר רק בצרפת – בסיס האם של המותג - ישנן למעלה מ-3,000 נקודות מכירה. המותג הינו בעל עשרות בתי ספר בצרפת המכשיר מידי שנה מאות קוסמטיקאיות מכל רחבי העולם, והיחיד בישראל שמציעקוסמטיקה ואיפור טבעי ללא חומרים משמרים כלל וללא צבע ממקור סינטטי.

 

דנה שלום, יזמית ובעלת הזיכיון הבלעדי של המותג PHYT'S  בישראל, מוסרת: "אנחנו שמחים וגאים על שיתוף הפעולה הבלעדי עם רשת מכובדת כמו ניו פארם ושמחים להיות המדינה הראשונה בעולם בה ניתן יהיה להשיג את מוצרי החברה הטבעיים על המדף ובפריסה ארצית רחבה. המותג החדש מביא עימו בשורה עבור צרכני וצרכניות הקוסמטיקה בישראל, ואנחנו בטוחים שהקהל יאמץ את התקן החדש במהרה ויביא להשגת נתח שוק משמעותי לחברה".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד