חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קניון עזריאלי ירושלים השלים חידוש ב- 80 מיליון ש"ח

קניון עזריאלי ירושלים השלים חידוש ב- 80 מיליון ש"ח

קבוצת קניוני עזריאלי יצאה במהלך חסר תקדים בו השקיעה כ-80 מיליון ₪ בחידוש ושיפוץ קניון עזריאלי ירושלים שממשיך להוביל זו השנה השביעית בדירוג הקניונים.

 גודל הקניון משתרע על כ-120,000 מ"ר ומתוכם כ-60,000 מ"ר משמשים כחניון, 42,000 מ"ר כשטח מסחרי, 15,000 מ"ר שטחים ציבוריים ושטחי שירות וכ-3,000 מ"ר משרדים.

 

מדובר בשיפוץ כל השטחים הציבוריים בקניון המתפרשים על כ- 12,000 מ"ר, החלפת ריצוף, החלפת תקרה, שינוי התאורה, שדרוג גרמי מדרגות, החלפת מעקות, שילוב מרכיבי עיצוב בתקרה, שיפוץ מתחם המזון, החלפת גרמי מדרגות בשתי מעליות חדשות ושקופות ועוד.

 

בחודשים האחרונים חלו מספר שינויים בקניון כמו שיפוץ חנויות העוגן, יינות ביתן ו- M&H ונוספו חנויות חדשות כמו אורבניקה, מיה אינספריישן, VANS, אופטיקה הלפרין. בימים אלו נפתח מתחם קולינרי חדש וחוויתי בשם "מלחה מרקט" המרכז בתוכו 20 עסקי מזון איכותיים ביותר התואמים את האסטרטגיה החדשה בתחום הקולינרי של קניון עזריאלי ירושלים.

 

 

דנה עזריאלי, יו"ר קבוצת עזריאלי: "אנו גאים מאוד בהשקה המחודשת של עזריאלי ירושלים לאחר שהשלמנו השקעה נרחבת בשדרוגו; השקעה זו מבטאת היטב את מדיניות הקבוצה לבצע השקעות נרחבות בנכסים הקיימים שלנו, זאת על מנת להמשיך ולשמור על סטנדרט מוקפד ואיכותי של חווית קניה; ההשקעה בטיפול ושדרוג הנכסים הקיימים בצד תנופת פיתוח וייזום של נכסים חדשים, מבטיחה את המשך צמיחתה העקבית של הקבוצה"

 

ארנון תורן, מנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי: "קבוצת עזריאלי פועלת במרץ למען נכסיה גם כשמדובר בטובים והמניבים ביותר. קניון עזריאלי ירושלים בדומה לפרויקטים גדולים אחרים שהקימה הקבוצה הביא בשורה משמעותית לסביבה כולה, השיפוץ מבטא את המשך צמיחתה ותנופת הפיתוח בה היא נמצאת ומחזקת את הקניון שממשיך להיות מדורג בצורה עקבית כקניון המוביל במדינה. אנו גאים ושמחים על המהלך ומאחלים מזל טוב לרגל חגיגות ה- 25 שנה."

 

יורם פיק, מנכ"ל קניון עזריאלי ירושלים: "אני נרגש לרגל חגיגות 25 שנה לקניון ומאמין כי שיפוץ וחידוש המתחם יביא עימו משב רוח מרענן עבור תושבי ומבקרי האזור ובכך יוכלו ליהנות מחוויית קנייה חדשנית העומדת בקנה אחד עם הסטנדרטים הגבוהים והמוכרים של קבוצת עזריאלי"

 

קניון עזריאלי ירושלים, הינו הקניון הגדול ביותר בירושלים וסביבתה, נפתח למבקרים בשנת 1993 ותוכנן על ידי היזם והאדריכל מר דוד עזריאלי ז"ל. עם פתיחתו הפך הקניון להצלחה ועד היום עברו בו כ- 150,000,000 מבקרים. זהו הקניון השלישי שהוקם על ידי הקבוצה והוא בנוי משלוש קומות מסחר הכוללות כ- 260 חנויות של המותגים המובילים בארץ ובעולם ומכיל 1700 מקומות חניה.

 

 

הקניון חודש על ידי האדריכל הידוע בוקי צוקר שסיים את לימודיו בבצלאל וניחן בראייה אנליטית רחבה במטרה לשרת בעבודותיו את הכלל בפרויקטים ציבוריים. לדבריו "הקניון שופץ בקווים מעגליים וצורות זורמות עם תאורה טבעית, המשקפים תפיסה עיצובית עכשווית, נקייה ומודרנית בשילוב עם חומרי גמר ברמה גבוהה המשדרים מראה חם ועדכני". מי שהנחה וגיבש את מרכיבי העיצוב של הקניון המתחדש הינו אדריכל קבוצת עזריאלי מר גבי עובד שלקח חלק משמעותי בתהליך.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד