חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חנות ראשונה בישראל של מותג העדשות הגרמני ZEISS

חנות ראשונה בישראל של מותג העדשות הגרמני ZEISS

חנות הדגל הראשונה בישראל, שהינה מיזם משותף של חברת צייס העולמית, "קבוצת לפידות" יבואנית עדשות צייס לישראל והאופטומטריסט עבדאללה יזבק בעליה של רשת אופטי-מוריה, מצטרפת ל-124 חנויות ZEISS VISION CENTER הפזורות בערים המובילות בעולם, כאשר הקונספט הרעיוני מאחורי כל אחד מהמרכזים הוא יצירת חווית קנייה חדשה ומתקדמת עבור הצרכנים באמצעות הציוד המתקדם של צייס ומגוון הפתרונות לצרכים השונים והאינדיבידואליים של כל לקוח. 

 

במהלך 2018 עתידות להיפתח  2 חנויות ZEISS Vision Center נוספות.

 

החנות שעוצבה בצורה חדשנית, מציעה ללקוחותיה חווית קנייה חדשה בסגנון של 360°- הלקוח עובר "מסע" בין התחנות השונות בחנות הכולל 8 שלבים שונים - אבחון צרכי הראייה, מיפוי מדויק של העין, בדיקת המצב הבריאותי של העין, אבחון הביצועים הוויזואליים, בחירת מסגרת, התאמת העדשות למבנה הפנים, בחירת עדשות המותאמות לצרכים האישיים, ובסופו של התהליך – יקבל הלקוח זוג משקפיים שמתאימות באופן המדויק ביותר לצרכיו.

 

עיצוב החנות, שזכה כבר ב-7 פרסים בינלאומיים, נועד גם הוא להעצים את חווית הקנייה החדשה והייחודית, כאשר במרכז החנות בולט במיוחד "האישון" אשר יוצר מעין "טיובה" שמהווה את אזור הישיבה המרכזי בחנות. כל חנויות הקונספט של ZEISS מעוצבות באופן דומה, ומתבססות על צבעי העין- כחול, חום, לבן ושחור. אלמנטים אלה נועדו להעביר ללקוח תחושה מזמינה ומצוינות אופטית בדרך עכשווית.

 

אילן לפידות, מנכ"ל "קבוצת לפידות", היבואנית הבלעדית של עדשות צייס לישראל מוסר: "אנו נרגשים לצרף את חיפה לערים המובילות בעולם ולהעניק ללקוחות את האפשרות ליהנות מחווית צייס ברמה שלא נראתה עד היום בישראל בצייס ויז'ן סנטר החדש. הלווינים של גוגל Earth מצוידים בעדשות צייס, העדשות של צייס זכו ב 3 פרסי אוסקר, הנחיתה על הירח צולמה עם עדשת צייס – תושבי חיפה והצפון מוזמנים ליהנות מכל הטכנולוגיה המדהימה הזאת ומלמעלה מ- 165 שנות ניסיון בעדשות – גם במשקפיים שלהם. אני רוצה להודות לחברת צייס על השותפות, התמיכה והמקצועיות ולאחל בהצלחה מקרב לב לאופטומטריסט עבדאללה יזבק"

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד