חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מאסטרקארד ו-BIG משתפות פעולה בהגרלת טיסה לגמר ליגת האלופות בקייב

 

מאסטרקארד, נותנת החסות הראשית של ליגת האלופות, יוצאת בשיתוף פעולה עם BIG מרכזי קניות למחזיקי מאסטרקארד בלבד בקרב הקונים במרכזי BIG ב-250 שקלים ומעלה. במסגרת זו, בכל מרכז BIG למשך שלושה ימים תעמוד תיבה ענקית מלאה בכדורי רגל.
הרוכשים יוכלו לחשב מהי כמות הכדורים בכל תיבה. ליד כל תיבה תהיה עמדת הרשמה שבה יוכלו המשתתפים להזין את פרטיהם ואת החישוב שלהם. הניחוש הקרוב ביותר למספר הכדורים האמיתי יזכה את המנחש בזוג כרטיסים לשורות הראשונות והטובות ביותר באיצטדיון בגמר ליגת האלופות, כולל טיסה ואירוח במלון.

בנוסף, "שופטי כדורגל של מאסטרקארד" יסתובבו ברחבי מרכזי BIG ויעצרו אנשים ספונטנית,וישאלו אותם 3 שאלות טריוויה בנוגע לליגת האלופות מכל הזמנים.

 

מיניסייט ייעודי אשר יפעל לאורך הפעילות יציג את כל הפרטים לגבי זמני הפעילות בכל מרכז ומרכז. בנוסף, במרכזים שבהם התיבה לא נמצאת בימים המסוימים, יוכלו המשתתפים להיכנס למיניסייט ולהזין את החישוב שלהם.

 

קרלי סנדרס, מנהלת השיווק של מאסטרקארד מציינת כי "אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם קבוצת BIG, כאשר ביחד יתאפשר לנו להציע לקהל לקוחותינו, בנוסף לחוויית קניות, גם ערך מוסף והטבה ייחודית".

עוד מוסיפה סנדרס כי גם בישראל כמו בעולם מאסטרקארד שמה דגש על יצירת חוויות שהן פרייסלס וגמר ליגת האלופות הוא אחד מרגעי השיא שכל אוהדי הכדורגל וחובבי הספורט מצפים לו וחולמים להגיע אליו".

 

הילה נוי, מנהלת שיווק ארצית ביג מרכזי קניות מציינת כי"הפריסה הארצית של מרכזי BIG מאפשרת לנו להגיע לקהל לקוחות רחב יותר ולחשוף אותו לפעילות. אנו גאים במהלך המשותף עם מאסטרקארד, שמעניק הזדמנות חד פעמית ללקוחותינו להיות חלק מאחד מאירועי הספורט הגדולים בעולם ולהשתתף בחוויה העוצמתית של משחק הגמר של ליגת האלופות".

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד