חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שוק המשכנתאות החברתיות מתרחב במהירות

אשר לוגסי, הומי

בימים אלא נחתם הסכם בין הומי, מיזם חדש ופורץ דרך בתחום ההלוואות החברתיות, לבין משרד רו"ח שיף הזנפרץ נאמנים (2004) בע"מ אשר ישמש נאמן החברה בעת פתיחת החשבון עבור כספי הלווים והמלווים.

 

"עד היום היו רק שתי חברות ששימשו כנאמנים לחברות ה p2p, ועצם כניסתו של נאמן שלישי למשחק מראה עד כמה חברות הפיננסים מביעות אמון בדרכן של החברות החדשות, וצופות להן עתיד מזהיר בשוק הישראלי" אומר אשר לוגסי מחברת הומי.

 

את המשא ומתן ליווה עו"ד יריב אבירם ממשרד עו"ד ברכה ושות, אשר ליוו את הומי משכנתאות חברתיות גם בקבלת הרישיון משוק ההון לחברה וגם בתהליך פתיחת חשבון הבנק מול בנק מזרחי.

 

לדברי איתי ברכה ממשרד עו"ד ברכה ושות "כניסה של נאמן נוסף לתחום ניהול חשבונות מרובי הנהנים, המחויבים על פי חוק בהתאם לחוק הפיקוח על שירותים פיננסיים, מהווה תימרוץ נוסף לחברות ההלוואות החברתיות לפעול בישראל. התפתחות תחום ההלוואות החברתיות בישראל מועילה לכלכלה הישראלי ומהווה חלופה טובה ונוחה לבנקים בקבלת אשראי חוץ בנקאי ואף במימון עסקאות נדלן ועל כך אנו מברכים".

 

לדברי רו"ח שמואל (סמי) נייברג שותף בכיר ב- RSM שיף הזנפרץ ושות' רו"ח מי שמנהל את תחום הנאמנויות במשרד "אנו שמחים על הבחירה בנו לשמש כנאמן של הומי וללוות את המיזם החשוב הזה, הומי מאפשרת ערוץ אלטרנטיבי חשוב ובר השגה עבור משפחות צעירות במימון רכישת דירה. זוהי מטרה חברתית ראשונה במעלה וסבורני כי תוך זמן קצר נוכל לראות את ההשפעות של הומי בשוק המשכנתאות".

 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד