חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

דקטלון תפתח חנות שנייה בישראל בביג קריות

דקטלון תפתח חנות שנייה בישראל בביג קריות

DECATHLON תפתח את החנות השנייה שלה בישראל בחיפה, במרכז ביג קריות. החנות בחיפה, אשר תשתרע על שטח של כ – 3000 מ"ר, תצטרף לחנות הראשונה שנפתחה לפני כשנה בראשון לציון ומהווה את חנות הספורט הגדולה ביותר בישראל, המשתרעת על שטח של 3100 מ"ר וכוללת 60 סוגי ספורט שונים שהופכים את ההנאה מספורט לנגישה יותר לקהל הישראלי.

 

במסגרת ההערכות להתרחבות פעילותה בישראל, מגייסת Decathlon כ- 100 עובדים חובבי ומובילי ספורט שיעבדו בחנות החדשה במרכז ביג קריות שבחיפה. הייחודיות והמקצועיות של החברה באה לידי ביטוי גם בתהליך גיוס העובדים. כחלק מהשרותיות והמקצועיות שחרטה על דגלה מאפשרת, Decathlon לכל חובב/עוסק בספורט לעבוד בחברה ספורטיבית ואנרגטית. כל אחד מהעובדים במחלקות הספורט השונות, יעסוק בספורט אליו הוא משתייך, זאת על מנת לגרום סיפוק בקרב העובדים ולהבטיח שירות מקצועי ומעולה לצרכנים.

 

ב - Decathlon לא מאמינים בשיטה ההיררכית הנהוגה, אלא, לכל עובד יש עצמאות ומוטלת עליו אחריות. גישה זו מאפשרת לכל עובד, הזדמנות אישית וייחודית לפיתוח אישי לפי בחירה בעזרת ליווי צמוד של מאמן התפתחות אישית ומאמן התפתחות מקצועי. העבודה מתאימה לכל מי שיש לו תשוקה לספורט ומעוניין לעבוד בסביבה ספורטיבית המשלבת עבודה מעניינת ומאתגרת.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד