חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חברת ההפלגות OCEANIA בשיתוף פעולה עם דום פריניון

חברת ההפלגות OCEANIA בשיתוף פעולה עם דום פריניון

חברת הפלגות היוקרה Oceania Cruises, המובילה העולמית בתחומי קולינריה עילית בים ויעדים מיוחדים בהפלגות הנופש, הודיעה על שיתוף פעולה מיוחד עם מותג האיכות דום פריניון. שיתוף הפעולה הראשון מסוגו מצוות שש מנות גורמה עם סוגי שמפניה יוקרתית בטעמים שונים, מהבצירים המשובחים ביותר של דום פריניון.

בוב בינדר, נשיא ומנכ"ל חברת Oceania Cruises, אמר: "מדובר ברעיון חדש לגמרי וייחודי לחברת ההפלגות Oceania Cruises. עבדנו עם קבוצת דום פריניון על מנת לצוות שמפניות מושלמות עם טעמים מושלמים והתוצאה פשוט מדהימה. האוניות Marina ו-Riviera יהיו המקומות היחידים בעולם בהם ניתן יהיה להנות מחוויית דום פרניון היוקרתית והבלעדית שיצרנו."

הארוחה, שנוצרה בשיתוף פעולה בין הצוותים הקולינריים של דום פריניון ואושיאניה, תוגש ל24 אורחים בלבד בכל פעם.

"ארוחת הערב המיוחדת הזו היא חוויה מתוחכמת, בלתי נשכחת, מעט מושחתת, אך מהנה מאוד. אחרי הכול, שמפניה היא תמיד סיבה לחגיגה," הוסיף בינדר.

"עשינו מאמצים יוצאי דופן על מנת לצוות את המנות עם היין, כך שיחמיאו בצורה הטובה ביותר אחד לשני, יפתיעו ויענגו את החיך של אורחינו. אני מקווה שהחוויה הזאת תישאר בזכרונם של אורחינו גם בעוד 20 שנים." הצהירברנהרד קלוטס, סגן נשיא תפעול קולינרי בחברת Oceania Cruises. 

חוויית דום פריניון הבלעדית לחברת Oceania Cruises זמינה כבר היום בהפלגות על אוניית Riviera ותוצג לראשונה על אוניית Marina ב-31 בינואר 2019. ניתן להזמין מקומות מראש בעלות 295$ לאורח, לא כולל שירות.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד