חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רשת האימון הבינלאומית F54 נכנסת לישראל

רשת האימון הבינלאומית F54 נכנסת לישראל

רשת האימון F54, שבין בעליה הכוכב ההוליוודי מארק וולברג, נכנסת לישראל ופותחת השבוע סניף ראשון בנמל תל אביב. בשנה הקרובה צפויה הרשת התרחב לערים נוספות בישראל, בהן סניף נוסף בתל אביב וסניף בהרצליה פיתוח.

 

F45, ראשי תיבות של FUNCTIONAL 45 MINUTES, הינה שיטת אימון פונקציונאלי קבוצתי  מוכרת, עם כ-1,750 סניפים במעל ל-45 מדינות.

 

רשת F45, מציעה סגנון אימון ייחודי המתאים לכל אחד ואחת ומתמחה בחדשנות, אינטנסיביות גבוהה ועבודה בקבוצות. שיטת האימון מתגאה בכך שהאימונים והשיעורים שלה מתאימים לכל סוגי המתאמנים ומסייעת לא רק בכושר טוב יותר ובגוף חטוב וחזק יותר, אלא גם בכוח סיבולת, הרגשה כללית טובה והנאה. עם פתיחת סניף ראשון בתל אביב השבוע, הרשת מודיעה על התרחבות משמעותית אשר כוללת סניפים נוספים  בתל אביב, הרצליה פיתוח, ירושלים, כפר סבא, רעננה, ראשון לציון, רמת השרון, רמת גן ואפילו אילת.

 

הרשת נוסדה בשנת 2012 על ידי בנקאי אוסטרלי בשם רוב דויטש (בסידני אוסטרליה), והפכה במהרה למעצמה עולמית. הכוכב ההוליוודי מארק וולברג, הידוע בהקפדה יתרה על משטר האימונים האישי שלו, זיהה אף הוא את הפוטנציאל וההצלחה הטמונים ברשת F45 ומוקדם יותר השנה נכנס כשותף בחברה. את ההתמדה של וולברג באימונים ניתן לראות באופן עקבי בעמוד האינסטגרם שלו, שם משתף את האימונים האישיים שלו אשר הוא עושה בכמה ממיקומי הרשת בקליפורניה.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד